PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273454}
7,3 1 316
ocen
7,3 10 1 1316
7,3 3
oceny krytyków
13 Tzameti
powrót do forum filmu 13 Tzameti

mocne kino

ocenił(a) film na 10

właśnie jestem na świeżo po obejrzeniu tego thrillera koprodukcji gruzińsko-francuskiej i muszę przyznać że jest to świetnie zrobiony thriller z niesamowitą atmosferą zagrożenia które non stop wisi w powietrzu. Film jest dla mnie o wiele lepszy od troszkę podobnego Intacto być może dla tego że nie jest jescze rozpowszechniany w Polsce(ale na pewno bedzie tylko jak dystrybutorzy wyczują co się święci). Napiecie budowane jest jak u Hitchcocka - polecam bardzo. Sam mam wersje angielska tego filmu bo o ile mi wiadomo polskie napisy jeszcze nie weszly

nigganigga

Napisy weszły, bo na ENHu w tym roku był ten film z polskimi napisami.
Film rzeczywiście ciekawy, ze względu na to, że wciąga nas niesamowicie w klimat wydarzeń, które dzieją się wokoło. Ale nic poza tym. Świetny thriller, w którym nie liczy się treść, przesłanie czy coś takiego, jedynie to, by wywołać niepokój u widza. I udaje mu się to.

ocenił(a) film na 10
Ded

ja wiem czy nie ma przesłania - mi sięwydaje że przesłanie jest (błache bo błache ale jest) - igraszki ze śmiercią - nie chce tu zdradzac wydarzeń filmy - ale zgodze sie z Toba dla samego napiecia warto film obejrzec (mnie podoba sięfilm jako całośc)

nigganigga

"Film jest dla mnie o wiele lepszy od troszkę podobnego Intacto być może dla tego że nie jest jescze rozpowszechniany w Polsce(ale na pewno bedzie tylko jak dystrybutorzy wyczują co się święci)."

Film jest lepszy, bo nie rozprowadzany w Polsce? A jak już go wprowadzą to będzie gorszy od "Intacto"? Nie rozumiem.

ocenił(a) film na 10
Irritator

jezeli dystrybutorzy wyczuja co sie swieci to go rozpowszechnia w Polsce - o to mi chodzilo (troszecZke zagmatwalem sowja wypowiedz przyznaje ) pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones