PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468294}
6,2 104 903
oceny
6,2 10 1 104903
5,5 13
ocen krytyków
17 Again
powrót do forum filmu 17 Again

Wiek się nie zgadza

ocenił(a) film na 7

Scarlett zaszła w ciąże w wieku 17 lat więc Mike też miał 17 lat i 20 lat później on ma 37 więc jego
dziecko (Maggie) powinno mieć 20 lat zamiast 17. Nie dopracowali tego

ocenił(a) film na 8
kasi01

a tam jest mowa ile ona ma lat? :P

ocenił(a) film na 7
kqcha6

kto Maggie? Skoro chodziła do szkoły i podrywała swojego ojca który miał wtedy 17 lat to można się domyślić że ona ma 17 lat

ocenił(a) film na 8
kasi01

dokładnie, chodziła z nim do klasy :) masz rację, słuszna uwaga

ocenił(a) film na 9
kasi01

Tak to już bywa z tym wiekiem w filmach i serialach :)
Na przykładzie Prison Break, Michael Scofield (pryw. Wentworth Miller) też miał rozbieżne daty urodzenia - ta z Fox River nie zgadzała się z datą na nagrobku.
Jedno wytłumaczenie - brak precyzji :)

ocenił(a) film na 7
Riquette

Jeśli Scarlett zaszła w ciąże mając 17 lat mogła urodzić w wieku 18, to znaczy, że Maggie miała 19 lat, kiedy Mike miał 37. Racjonalne wytłumaczenie, gdyż w USA kończy się szkołę w wieku 18 lat? Była z drugiej połowy roku :P Dzieciaki z pierwszej połowy były rok wyżej, tzn. że w filmie Maggie miała 18 lat ale rocznikowo 19 - jeśli byłyby to ostatnie tygodnie szkoły. Gdyby to jednak był np. wrzesień to Maggie ma 17 lub 18 a rocznikowo 18.

ocenił(a) film na 5
kasi01

Kogo to obchodzi? - przecież to luźna komedia.

kasi01

Może nie przeszła do następnej klasy :)

kasi01

a może po prostu nie mieli dziecka od razu? nie wiem czy bylo coś o tym w filmie przynajmniej ja nie pamiętam

ocenił(a) film na 3
beatixxx

Nie mieli dziecka od razu

ocenił(a) film na 8
kasi01

Masz rację. Wcześniej o tym nie pomyślałam. Ale może Maggie rzeczywiście nie przeszła do następnej klasy?

kasi01

Wiek się zgadza, tylko w polskim tłumaczeniu "zaokrąglili". Ogladałam ten film po angielsku i z angielskimi napisami i Scarlett mówi o 18 latach małżeństwa, kiedy to słuchała narzekań Mike'a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones