PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468294}
6,2 105 003
oceny
6,2 10 1 105003
5,5 13
ocen krytyków
17 Again
powrót do forum filmu 17 Again

Ogólnie film mi się podobał, ale to co było w nim niedorzeczne to to, że np dzieci nie
rozpoznały swojego ojca w wieku szkolnym. Przecież mieli w domu zdjęcia... a zadne z nich
nie było nawet zdziwione podobieństwem.Tak samo trener : o

Ale całość fajnie sie oglądało;)

pozdroelojol

XDD no wlasnie, lol2.

mrs robinson

Dzieci to jeszcze ok bo ostatecznie mogły nie widzieć zdjęć :D. Ale trener to przesada. Jeszcze mówił do niego tymi samymi słowami co w przeszłości :D.

ocenił(a) film na 9
pozdroelojol

Rozumiem, że uwierzylibyście w mig w taki myk, że 17 gówniarz to w istocie wasz 40 letni Faderek - zamknięty w swym młodszym ciele;)
Takie rzeczy to na porządku dziennym się zdarzająXD

WhiteDemon

No właśnie! Nawet jeśli zauważyliby podobieństwo, to co z tego, nikt by w to nie uwierzył.

pozdroelojol

Zgadzam się, też to od razu rzuciło mi się w oczy. Ale Efron sobie poradził, dobrze zagrał :) Ale film ogólnie bardzo fajny i przyjemnie się go ogląda.

ocenił(a) film na 9
Sunnysmile

świetny film : *

ocenił(a) film na 9
pozdroelojol

Mi zabrakło trochę lepszego zakończenia filmu bo za bardzo nie wiadomo co się stało z jego dziećmi.

ocenił(a) film na 7
pozdroelojol

E tam :P ja bym nie rozpoznala mojego ojca w wieku szkolnym, nawet nie wiem czy on ów zdjecia posiada XD

ocenił(a) film na 8
pozdroelojol

żona go poznała, nawiasem mówiąc jeśli przez 20 l. przewinie się ci koło 1 - 2 tys. dzieciaków to trudno je spamiętać! (P.S. Na praktykach miałem ok. 150 i ciężko było spamiętać, pamiętało się tylko jednostki ''wybitne'')

pozdroelojol

no właśnie , dziwne . ale i tak film jest fajny i warty obejrzenia ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones