PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1458}

2001: Odyseja kosmiczna

2001: A Space Odyssey
7,7 139 997
ocen
7,7 10 1 139997
8,8 49
ocen krytyków
2001: Odyseja kosmiczna
powrót do forum filmu 2001: Odyseja kosmiczna

305 miejsce, 7,7 ?

użytkownik usunięty

To jakiś żart rozumiem, na dodatek nie każdy z FW go widział.... co za beka z użytkowników...
rejestrują się na portalu i nie mają ochoty zobaczyć legendarnego filmu, politowanie normalnie.

ocenił(a) film na 10

Czasem lepiej żeby niektórzy dorośli do jakiegoś filmu niż obejrzeli go za wcześnie i nie do końca go rozumiejąc wystawiali ocenę. Ale te 305 miejsce to masz rację, to rzeczywiście jest porażka TOP500. (zresztą jest takich wiele więcej)

zrelaxowany85

E, nie jest wcale tak źle. Ocena 7,7 oznacza, że znacznej większości użytkowników przypadł do gustu. Nie każdy się zachwyca konwencją tego filmu, więc trudno, żeby było 10/10 od wszystkich. A ranking można i tak o kant wiadomo czego potłuc. Nietykalni czy Mila są w samej czołówce - bez komentarza ;p

ocenił(a) film na 8

cóż, nie każdemu film musi się podobać, chociaż wiem, że to ikona filmów s-f to ciężko się go oglądało, ma ciężką fabułę podchodzącą pod koniec pod surrealizm wręcz pod schizofrenie. cóż film nie dla każdego.

ocenił(a) film na 6
nieznajomy43

Dokładnie, zgadzam się w 100%. Ten film jest bardziej surrealistyczny. Mi nie przypadł do gustu, choć wiem, że to klasyk.
Czyli co? mam nie wypowiadać się i nie oceniać bo za głupi jestem?.
Mimo wszystko chcę jeszcze obejrzeć "2010: Odyseja kosmiczna" Jest to kontynuacja czy zupełnie inny film?
Z góry dzięki jeśli ktoś mi odpowie :)

ocenił(a) film na 8
magick32

kontynuacja i trochę lepsza w odbiorze, niema tam przeskoków jak tutaj (w sensie, że cały czas ta sama fabuła), trochę więcej pokazują "mocy" obelisku, nadal jest ten ostatni astronauta. :)

ocenił(a) film na 6
nieznajomy43

Dzięki za odpowiedź. W takim razie może dzisiaj wieczorem seansik :)

użytkownik usunięty

Taki film powinien być w pierwszej dziesiątce!!! Niestety w dzisiejszych czasach mało kto docenia takie perełki :(

użytkownik usunięty

Same bezguścia

ocenił(a) film na 10

Spokojnie, cały ranking Filmwebu jest żartem, więc nie ma się co bulwersować.

ocenił(a) film na 9

Były czasy, że był w top 20 ;) Coraz gorzej z filmwebem. W sensie z użytkownikami, bo jakość serwisu jest coraz lepsza.

użytkownik usunięty
xavi1991

Top 20? Ile lat temu? 6?

ocenił(a) film na 9

Jakoś tak :)

użytkownik usunięty
xavi1991

Wtedy to nawet nie wiedziałem, że filmweb istnieje.

ocenił(a) film na 6
xavi1991

Był w top20 bo snoby sztucznie napompowały ocenę, jednak po przeprowadzeniu czyszczenia kont na FW Odyseja zleciał poza setkę

ocenił(a) film na 9
ApolloCreed_

A to było już później z tego co wiem. W sensie te czyszczenie kont. Na samym początku jak tu byłem, kilka dobrych lat temu. W ścisłej czołówce było też Pewnego razu na Dzikim Zachodzie, Lawrence z Arabii czy Mechaniczna Pomarańcza chociażby.

ocenił(a) film na 9
xavi1991

W ogóle lista wyglądała dość podobnie do tej z IMDB. Teraz wygląda dość marnie na mój gust, choć jeszcze ujdzie ;)

A co to każdy musi lubić filmy science-fiction? Ja na przykład nie bardzo lubię i ten film jest dla mnie słaby.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Taki temat można wystawić pod każdym filmem na upartego. Tylko czy ma on sens?

A poza tym ocena 7,7 bardzo dobrze świadczy o użytkownikach - znacznej większości przypadł do gustu. Nie każdy się zachwyca konwencją tego filmu, więc trudno, żeby było 10/10 od wszystkich. A ranking można i tak o kant wiadomo czego potłuc. Nietykalni czy Mila są w samej czołówce - bez komentarza ;p

użytkownik usunięty
Ryloth

No w sumie

ocenił(a) film na 10

beka to jest z takich typów jak Ty... film specyficzny w swoim gatunku, nie jest to jakieś tam S-F, nie jest to typowy dramat jak np. "Skazani na Shawshank", film jest zupełnie z innej bajki, prawdopodobnie tylko 10-20 % widzów ogląda taką produkcję z pełnym z zaangażowaniem umysłu więc czego się można spodziewać po tysiącach zwykłych użytkowników FW ? Ja im taką sytuację w 100% wybaczam.

użytkownik usunięty
UPADLY_WIDZ

Ok, ale nie musiałeś mnie tak pojechać.
Ważne, aby przynajmniej zobaczyli i tyle.

ocenił(a) film na 10

nie do końca, bo faktycznie jak laik ogląda już 50 minutę filmu i stwierdza co: "co za kur... nudy" to przerywa film, wchodzi na FW i daje 1-2/10, lub ze względu no bo to "kultowe" ale nie rozumiem to dam 5.

użytkownik usunięty

A masowe głosowanie na wyborach gwarantuje najlepsze wybory?

użytkownik usunięty
popup

nie

... i tutaj jest tak samo

użytkownik usunięty
popup

racja

ocenił(a) film na 1

Nie, ten film to po prostu gówno.

użytkownik usunięty
Gitara_Autystyczna

Jak nie potrafisz oceniać filmów to co ty tu robisz?

ocenił(a) film na 1

E? Oceniłem gówniany film na tyle ile zasługiwał, czego tłumoku nie rozumiesz?

użytkownik usunięty
Gitara_Autystyczna

Odyseja gowniana? Czy ty masz mózg?

ocenił(a) film na 1

Dalej nie rozumiesz? Co za ćwok i debil, jprd.

użytkownik usunięty
Gitara_Autystyczna

Tak, nie rozumiem twojego gļupiego łba, który wystawił 1/10 jak jakis przychlast.... żałosne bezguscie.

ocenił(a) film na 1

Jesteś kompletnym zerem, skoro mnie oceniasz na podstawie 1 dla tego filmowego ścierwa. Rzygać mi się chce na twój widok śmieciu.

użytkownik usunięty
Gitara_Autystyczna

Smieciem jak juz jestES ty BEZGUSCIU..
PROMETEUSZ CI SIE WGL PODOBAL?

użytkownik usunięty
Gitara_Autystyczna

Sam jesteś gówno, ty bezmózgu gustujący w tanich horrorach!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones