PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691448}

22 minuty

22 minut
5,8 1 762
oceny
5,8 10 1 1762
22 minuty
powrót do forum filmu 22 minuty

Podczas ćwiczeń ataku jeden z żołnierzy mierzy czas zegarkiem który ma ciemne podświetlenie. Czy ktoś z Was może wie co to za model?

AG99

Cóż filmu nie oglądałem i raczej nie zamierzam obejrzeć,nie jest to również forum dotyczące zegarków,ale chcąc sprawdzić czy znalezienie informacji o modelu zegarka użytego w filmie jest aż tak skomplikowane że trzeba o nim zakładać wątek na forum filmowym podjąłem się zadania które zajęło około...5 minut,wystarczy tylko poszukać.Model ten to: Timex Ironman Triathlon T5K405 - kiepski producent,kiepska wodoszczelność i jeśli w filmie tym Rosyjscy żołnierze używają amerykańskich zegarków produkowanych masowo to potwierdza to tylko opinię o tym filmowym "tworze",pozdrawiam.

Miguel_Cortez

"używają amerykańskich zegarków produkowanych masowo" . Czy uważasz, że lepiej by świadczyło o filmie, gdyby używali np. Rolexów Submariner?

silentviper

Uważam,że jeśli szuka się modelu zegarka użytego w filmie to robi się screena i szuka się informacji na forum o zegarkach,a jeśli osoba która filmu nie oglądała,na forum filmowym potrafi po 5ciu minutach podać model czasomierza użytego w danym filmie to nie zakłada się wątku wcale tylko odpala się wyszukiwarkę i się szuka,cóż chyba,że nie potrafi się odpalić wyszukiwarki.Uważam również że w filmie produkcji Rosyjskiej,na Rosyjskim okręcie wojennym,Rosyjski marynarz używający Amerykańskiego zegarka który może nie wytrzymać gdy właściciel wpadnie do wody to kpina i sci-fi.Uważam też,że lepiej by było gdyby zamiast Timexów i Rolexów,używali tego czego używają w rzeczywistości czyli np.Vostoków Amfibii,zegarków produkowanych z przeznaczeniem dla wojska,rodzimej produkcji i wodoszczelnością godną marynarzy,ale jeden szczegół z wróbla kanarka nie zrobi...

silentviper

Uważam,że jeśli szuka się informacji o modelu zegarka użytym w filmie to robi się screena i szuka się informacji na forum o zegarkach,a jeśli osoba nie oglądająca filmu na forum filmowym potrafi znaleźć dany model w niecałe 5 minut to nie zakłada się wątku wcale tylko odpala się wyszukiwarkę i się szuka,no chyba,że nie potrafi się odpalić wyszukiwarki.Uważam również,że w filmie Rosyjskiej produkcji,na Rosyjskim okręcie wojennym,pełnym dumnych Rosyjskich marynarzy,marynarz używający Amerykańskiego zegarka który może nie wytrzymać ciśnienia wody gdy właściciel w ferworze walki wypadnie za burtę to akcent komediowy,kpina i sci-fi.Uważam także,że zamiast tak pożądanych Timexów i Rolexów było by całkiem na miejscu gdyby używali tego czego używają w rzeczywistości czyli np.Vostoków Amfibii,rodzimych Rosyjskich masówek z przeznaczeniem wojskowym o wodoszczelności godnej marynarza,ale jeden szczegół nie zrobi z wróbla kanarka,a moja wypowiedz miała na celu udowodnienie czegoś,a nie rozwodzenie się nad tym co noszą żołnierze w filmie klasy C,który nie jest w mojej opinii wart uwgi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones