PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691448}

22 minuty

22 minut
5,8 1 760
ocen
5,8 10 1 1760
22 minuty
powrót do forum filmu 22 minuty

Witam,

W szoku byłem jakie dobre kino potrafią robić Rosjanie, z roku na rok coraz lepiej. Kamera, filtry, dźwięk oświetlenie - perfekcja widać że nie oszczędzali - trzeba obejrzeć.

Szkoda że Polacy nawet nie są wstanie zbliżyć się do tego poziomu.

Ja nie lubię takich filmów o zakładnikach bo to za ciężki temat, ale ze względu na mega dobre wykonanie obejrzałem.

Szkoda że polaczki tylko kasiurę biorą zamiast robić dobre kino.

sokoleokoo2

Nie czarujmy się - to w sumie niezłe kino klasy B, chociaz można się przypatrzeć szczegółom okrętu projektu 1155 konkretnie "Admirał Tribuc") no i zobaczyć "w akcji" najnowszy śmigłowiec bojowy rosyjskiej armii czyli Ka-52 Aligator. Do tego powalajacy tekst pirata "Kałasza": - Czy w rosyjskich więzieinach jest zimno? Mój przyjaciel trafił do holenderskiego więzienia i jak wyszedł to dostał obywatelstwo. Ja chcę do rosyjskiego więzienia

sokoleokoo2

"polaczki" - i co "ci" daje twoje chamstwo robaczku?

ocenił(a) film na 6
sokoleokoo2

Warsztatowo bardzo dobry film. Widać, że Rosjanie odrobili lekcje. Dało się to już zaobserwować w rok wcześniejszym Metro.
Szkoda, że my Polacy nie potrafimy zrobić dobrego, sprawnego filmu sensacyjnego.
A tak dobrze zaczynaliśmy.. Pamiętamy przecież z początku lat 90-ych Psy...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
vAkatsuki

Ciekawe co na twą rusofobie powiedział bym Roman Dmowski,Polski "narodowcu".

ocenił(a) film na 1
harry123_fw

lepiej zostać Polskim narodowcem niż służyć Rosyjskim faszystom tak jak ty który widać po tobie masz prorosyjskie poglądy

ocenił(a) film na 1
harry123_fw

film jest chwalony tylko przez takich jak ty czyli Zwolennicy ZSRR , potomkowie czerwonej zarazy i prorosyjscy chwalą Rosyjskie produkty dlatego ze jesteście Rosyjskimi Patriotami

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Mazo1

https://ciekawostkihistoryczne.pl/2015/01/25/bolszewickie-pieklo-10-faktow-ktory mi-wyleczysz-kazdego-zwolennika-komunizmu-18/ może to ciebie wyleczy

ocenił(a) film na 8
vAkatsuki

Jestem hetero ty seksuologu...W dzisiejszych czasach wolałbyś najwidoczniej umierać dłużej

ocenił(a) film na 8
Mazo1

może jeszcze przyjdziesz do mnie w zielonej koszuli?

ocenił(a) film na 4
sokoleokoo2

Cienki ten film jak woda po pierogach. Moze i w niektorych momentach rzeczywiscie "daje rade" ale jako caloksztalt slabiutko.
Jedyny jego plus to ze trwal godzinke z hakiem.
Moze wypadl by lepiej gdyby skrocili go do tytulowych 22 minut ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones