30 Days of Night

1 godz. 53 min.
6,2 41 865
ocen
6,2 10 41865
6 032
chce zobaczyć
4,8 5
ocen krytyków
{"rate":4.8,"count":5}
{"type":"film","id":206479,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/30+Days+of+Night-2007-206479/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu 30 dni mroku
  • s111 ocenił(a) ten film na: 8

Fajny klimat, bardzo ciekawa charakterystyka wampirów. I te dźwięki które z siebie wydobywają za dość przerażające. Ogólnie film oceniam na 8. Jest się czego wystraszyc oglądając samemu w nocy. Polecam

• palulina_00 ocenił(a) ten film na: 7

s111 Za te dźwięki owszem należy się jedna ocena wyżej :) I jeszcze plan ataku z góry na całe miasteczko. Reszta w sumie taka dosyć przeciętna, ale samemu w nocy oglądało się wczoraj całkiem przyjemnie :D

palulina_00 Dla mnie jakiś taki swój charakterystyczny klimat ma ten film

• K2. ocenił(a) ten film na: 7

s111 Dla mnie najlepszy film o wampirach, które takie właśnie powinny być, a nie hipsterzy w długich płaszczach, gładkich buziach i fryzurach a'la Johnny Bravo. Drugi najlepszy film o wampirach wg mnie to Blade II.

K2. Zgadzam się, blade też bardzo dobry, ale dla mnie tylko pierwsza część

s111 Wampiry Nomaka były strzałem w dziesiątkę, z uwagi na ten fakt moim faworytem w trylogii Blade jest właśnie część druga.

• K2. Zabawny jesteś. Nie wiedziałem że jest odgórnie ustalona reguła jakie powinny być Wampiry, ale dzięki tobie już wiemy...

Yamato_filmaniak nie ma problemu yamamoto filimanik. polecam się zawsze i wszędzie.

• Bary ocenił(a) ten film na: 6

s111 Film jest w porządku, klimat faktycznie jest super:-). Miałem dać 7/10, ale scena gdzie szeryf bierze zastrzyk żeby stać się jednym z nich jest żałosna, i późniejsza konfrontacją z przywódcą również. Film nie był efekciarski aż do tego momentu.

Bary No to racja

Bary Ale z drugiej strony musiał jakoś uratować to pannę.. Nie pamiętam jak miała na imię

• Bary ocenił(a) ten film na: 6

s111 Tylko jaka była gwarancja, że mu sie uda? Ryzyko, że zginą obojga było bardzo duże:-).

Bary Gwarancji nigdy nie ma niestety