PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794796}

303. Bitwa o Anglię

Hurricane: Squadron 303
5,4 25 666
ocen
5,4 10 1 25666
4,7 12
ocen krytyków
303. Bitwa o Anglię
powrót do forum filmu 303. Bitwa o Anglię

Jezu obejrzałam wywiad z głównym aktorem i po wysłuchaniu go złapałam sie za głowę podobno aktor ten nauczył się historii naszego kraju ze scenariusza hahaha. nie wierze że taka osoba może mówic takie głupoty, ale dobrze dałam szansę temu filmowi; na bardzo krótko bo następnego z nudów zaczęłam szukać informacji na temat tego filmu i sądzę że większość ludzi wolałby by pójść na piwo i na kręgle niż na ten crap. Film jest forsowany jako jakaś mega produkcja sztuki tylko że budżet tego filmu wynosi milion funtów, śmiech na sali tyle to może kosztować film z bollywoodu i w tym doświadczenie ma reżyser.
żeby nie było że nieodradzałam tego filmu, pójdźcie sobie na to piwo, albo obejrzyjcie co innego zamiast iść na ten film, bo wyjdziecie tak samo rozczarowani jak poalcy byli rozczarowani po premierze gry Enemy Front

emiliakaminsa

Nie wciskaj ludziom kitu. Budżet wynosi 10mln $ czyli mniej więcej 7,6 mln funtów.

emiliakaminsa

Uważaj, ten cały pankracjusz to jakiś troll wynajęty przez twórców tego "dzieła" bo szaleje tu i wcina się do każdej dyskusji z tymi swoimi mądrościami atakując każdego, kto napisze prawdę o tej pseudo-produkcji.

ocenił(a) film na 7
emiliakaminsa

Ja właśnie jestem bezpośrednio po kinowym seansie i nie czuje rozczarowania. Film mi się podobał- może nie zachwycił totalnie ale warto było go obejrzeć.

emiliakaminsa

Masz racje totalny nudny chłam z efektami z lat 60 tych. Przeciez dzis mozna naprawde zrobic ciekawe walki powietrzne a nie tylko ciagać lotników po barach. Nuda. kiepskie dialogi. kiepska gra aktorska. wyszedłem przed końcem. Spac wole wygodnie.

emiliakaminsa

Nie nauczył się historii Polski ze scenariusza, ale się o niej co nieco dowiedział. To różnica.
Poza tym nie widzę w tym nic śmiesznego. Czy obywatele innych państw mają obowiązek znać całą lub wycinki polskiej historii? Nie. Wyśmiewasz go, ale jestem przekonany, że masz zerowe pojęcie na temat walijskiej historii. Wyśmiać łatwo, ale na siebie spojrzeć to już nie łaska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones