PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794796}

303. Bitwa o Anglię

Hurricane: Squadron 303
5,4 25 666
ocen
5,4 10 1 25666
4,7 12
ocen krytyków
303. Bitwa o Anglię
powrót do forum filmu 303. Bitwa o Anglię

Jeden może dwóch aktorów występujących w filmie to Polacy, a reszta to aktorzy bez doświadczenia syn Gibsona, który grał jakieś dwie albo trzy role a których nikt nie pamięta, do tego znowu pokazują polaków jako tych, którzy nie znają angielskiego, wstydem jest ten film i wstydem będzie pójście na niego jak tydzień po premierze będzie za dwa funty w internecie.

Darkejas

Jest to film brytyjski. Żałosne jest narzekanie przed premierą. Jeśli dysponujesz luzami w kieszeni to zawsze możesz zatrudnić Nolana albo Spielberga i zrobić film po swojemu. Nie widzę problemu, więc nie rozumiem tych narzekań.

Darkejas

Uważaj, ten cały pankracjusz to jakiś troll wynajęty przez twórców tego "dzieła" bo szaleje tu i wcina się do każdej dyskusji z tymi swoimi mądrościami atakując każdego, kto napisze prawdę o tej pseudo-produkcji.

big_army

Ty również szalejesz tutaj i ujadasz jak wściekły kundel pod każdym postem więc jak mniemam również jesteś wynajętym trollem

aniaopole7

big_army to pewnie fan Adamczyka czy po prostu wynajęty troll przez producentów tego polskiego gniota ( już po zwiastunie można wyrobić sobie opinię że to będzie melodramat w stylu produkcji tureckich)

gutex0

A ty to jaki troll? Proszę mi k.. imputować jakieś oszołomstwo, trollowanie, "dumnego Polaka", teorie spiskowe itp, etc. Czy nie możesz k.. zrozumieć, "nie-trollu" że chodzi mi TYLKO o to, że ch...je zrobili tę premierę na złość? Pokaż mi k... poważnego reżysera, Spielberga, Allena, Quentina, który będzie kłamał, że robi premierę w 2019, żeby nagle wje...ć się z premierą przed inny film pół roku wcześniej. Znasz jakiś inny taki przykład? Odpowiedz mi na pytanie, czy to NORMALNE? UCZCIWE? Gdyby napisali od razu, że robią w sierpniu 2018 - Ok. A tak? na szybko, cichcem i najtańszym kosztem. Pograj w jakąś grę, nawet nie najnowszą i porównaj grafikę do tej reklamy filmu, na której Hurricane schodzi w dół - to nóż się w kieszeni otwiera. TANDETA! DOTARŁO? Poniał? Bo już jaśniej napisać się nie da

big_army

Trudno nie imputować gdy wstawia Pan podwójne, dość nerwowe i negatywne wątki a jak widzę komentarze również

aniaopole7

A ty to jaki troll? Proszę mi k.. imputować jakieś oszołomstwo, trollowanie, "dumnego Polaka", teorie spiskowe itp, etc. Czy nie możesz k.. zrozumieć, "nie-trollu" że chodzi mi TYLKO o to, że ch...je zrobili tę premierę na złość? Pokaż mi k... poważnego reżysera, Spielberga, Allena, Quentina, który będzie kłamał, że robi premierę w 2019, żeby nagle wje...ć się z premierą przed inny film pół roku wcześniej. Znasz jakiś inny taki przykład? Odpowiedz mi na pytanie, czy to NORMALNE? UCZCIWE? Gdyby napisali od razu, że robią w sierpniu 2018 - Ok. A tak? na szybko, cichcem i najtańszym kosztem. Pograj w jakąś grę, nawet nie najnowszą i porównaj grafikę do tej reklamy filmu, na której Hurricane schodzi w dół - to nóż się w kieszeni otwiera. TANDETA! DOTARŁO? Poniał? Bo już jaśniej napisać się nie da

Darkejas

To jest film brytyjsko - polski, dlatego graja w nim aktorzy spoza Polski, ale t chyba powinno być oczywiste. Po zwiastunie można stwierdzić, że nikt tu Polaków nie obraża, ale wiadomo trzeba trochę pohejtować.

ocenił(a) film na 8
Darkejas

Darkejas . A dlaczego niby mieliby znać angielski? W tamtych czasach uczono się w polskich szkołach francuskiego, a nie angielskiego. Zresztą sami weterani wspominali o problemach z językiem angielskim.

maxor92

Dokładnie, nie od zawsze angielski był językiem uniwersalnym i nie ma w tym raczej nic uwłaczającego, że go nie znali

ocenił(a) film na 9
wonderpilot

No wlasnie

maxor92

Widocznie Darkejas to przekupiony troll albo nieświadomy widz w jakich czasach film ma miejsce. W szkole pewnie unikał historii jak ognia, a tu chce zgrywać "znawcę" śmiesznie to wygląda.

ocenił(a) film na 9
Darkejas

Film pokazuje prawde. Jak chcesz zeby Polacy byli tacy "swieci, grzeczni i super wyedukowani" to poogladaj polski produkcje, bo w tych na pewno tacy sa. A histori nie zmienisz - nie umieli angielskiego. A koniec jest przynajmiej realistyczny - w UK NIKT nie byl wdzieczny Polakom po Wojnie, wykopali ich z kraju. Tak bylo.

ocenił(a) film na 8
Weronika_Szejnoga

Gościu idiot to dla ciebie mile określenie.. Weź zrób przysługe ludziom na filmweb i przestań oceniać filmy

ocenił(a) film na 9
lukesky444

Nie napisałam "idiot"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones