PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794796}

303. Bitwa o Anglię

Hurricane: Squadron 303
5,4 25 662
oceny
5,4 10 1 25662
4,7 12
ocen krytyków
303. Bitwa o Anglię
powrót do forum filmu 303. Bitwa o Anglię

Ważny ale mdły

ocenił(a) film na 7

6 za całokształt +1 za temat. Film angielski i akcja w nim jest angielska czyli powolna.... bez wyrazu bohaterowie. Gibson daje radę ale on nie pasuje do Polaka. Wszystko to takie mdłe dlatego daje tylko 6. Dodałem 1 gwiazdkę i tu miałem dylemat bo chciałbym 2 a nawet 3 za końcówkę filmu... pokazane i powiedziane jak potraktowali angole polskich bohaterów. Po odcedzeniu emocji daję +1 gwiazdkę czyli 7. Historia sama w sobie jest wielka wiec film wciąga ale jak juz mowiłem jest mdły. Powoli historia jest odkłamywana ale brakuje tu amerykańskiego rozmachu.... Swoją drogą wczoraj na National Geographic leciał program o Churchillu i jego budowaniu sojuszu z USA. Opowiadał o tym profesor z Cambrige no i co ja się tam dowiedziałem że w pewnym angielskim miasteczku deszyfranci złamali Enigmę.... ani słowa o tym że to Polacy ją złamali i pokazali jak odczytywać - MASAKRA. Podsumowując jak nie zapłacimy to Hollywood nie nakręci nam superprodukcji. Tyle w teorii bo obawiam się ze pieniądze nic nie pomogą gdyż tam rządzi pewien naród, który to już otwarcie wrogo się do nas ustosunkowuje.

ocenił(a) film na 7
magik30

Ale przeciez Gibson nie gral Polaka tylko Kanadyjczyka. Chyba nieuwaznie ogladales ;)

ocenił(a) film na 7
Alex_de_Large

ojej faktycznie chodziło mi o Iwana RheonIwana :) dzięki za zwrócenie uwagi......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones