PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794796}

303. Bitwa o Anglię

Hurricane: Squadron 303
5,4 25 662
oceny
5,4 10 1 25662
4,7 12
ocen krytyków
303. Bitwa o Anglię
powrót do forum filmu 303. Bitwa o Anglię

To jest dosyć proste jak można słabizną zarobić na dumnych polakach.Już wiele razy mieliśmy podobne sytuacje i zawsze działały. Na przykładzie filmu "Enigma" gdzie historia została ukazana zupełnie nie po polskiej myśli sądziłem ze wiele osób będzie na takie filmy patrzyła krytycznym okiem, ale jednak nie. Dalej jeżeli zagraniczny twórca nazwie film polskim będzie miał gwarantowany wzrost gotówki. Tak samo działa zespół Sabaton który śpiewa o polakach na polu bitwy tylko że ich da się słuchać, a po zwiastunie widzę że nie warto przeznaczyć pieniędzy na ten film i wydać na coś innego.

kryryyryrryrytyk

Pretensje można mieć do rodzimych filmowców, którzy wolą robić denne komedyjki albo żałosne romansidła zamiast zrobić coś poważnego ;p

ocenił(a) film na 7
PanKracjusz

Zgadzam się. Zwłaszcza w kwestii współczesnych polskich komedyjek,pełnych ordynarnego wulgaryzmu i bezsensownych bijatyk.

kryryyryrryrytyk

Uważaj, ten cały pankracjusz to jakiś troll wynajęty przez twórców tego "dzieła" bo szaleje tu i wcina się do każdej dyskusji z tymi swoimi mądrościami atakując każdego, kto napisze prawdę o tej pseudo-produkcji.

big_army

Słuchaj, po to jest forum, by dyskutować. Nikogo nie atakuję. Za to ty tak. Myślisz, że zjadłeś wszystkie rozumy i zgrywasz ważniaka, ale gdy nie jesteś w stanie konstruktywnie odpowiedzieć to podkulasz kitę i zero reakcji z twojej strony, bo nie wiesz co napisać. Równie dobrze ja mógłbym napisać, że ty zostałeś wynajęty, by pluć na ten film, ale nie będę tego robił, bo nie zostałeś przez nikogo wynajęty, bo zachowujesz się jak głupek ze swoim płaczem i teorią spiskową, że celowo wepchnęli się wcześniej z premierą :) Płacz dalej :) Nic to nie zmieni.

PanKracjusz

Nikogo nie zgrywam, tylko punktuję twoje zachowanie. Chwalisz t5en angielski jakbyś był jego reżyserem. Pod każdym postem, a tego o co mi chodzi nawet nie zrozumiałeś - a napisałem już DOKŁADNIE o co mi chodzi. Naprawdę to takie trudne do pojęcia? Chodzi o to, że manipulowali datą premiery, żeby nagle wskoczyć przed nasz. ZGADZA SIĘ? Jest to działanie nieuczciwe czy nie? Jest to okłamywanie? Niech sobie cały świat robi filmy o naszych lotnikach, ale niech to robi uczciwie i na płaszczyźnie historycznej i typowo ludzkiej. A ci zrobili byle co, byle pierwsi, no k... sorry, a ty mi tu będziesz z głupkiem wyjeżdżał - sam jesteś głupi skoro tak prostych rzeczy nie rozumiesz, albo jesteś kawał ch... bo rozumiesz, ale działasz na zlecenie

big_army

Gdzie chwalę ten film? Przytocz chociaż jeden mój post odnośnie chwalenia.
Po prostu zastanawiam się jak można krytykować coś przed premierą nie widząc całości. W lutym puścili pierwszy zwiastun z napisem na końcu PREMIERA W TYM ROKU, w kwietniu poszło info prasowe, że premiera w sierpniu, więc nie wiem o co ci chodzi z tym wepchnięciem się z premierą skoro film z Adamczykiem ogłosił dokładną datę premiery w połowie czerwca...
Oba filmy są koprodukcji brytyjsko-polskiej, więc jest to praca zbiorowa.
Na siłę szukasz spisków tam gdzie ich nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones