PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788644}

41 dni nadziei

Adrift
6,8 25 145
ocen
6,8 10 1 25145
41 dni nadziei
powrót do forum filmu 41 dni nadziei

Lekko 80% nowoczesnych kobiet jest zepsutych feminizmem oraz ciągłą atencją przez fejsy, insta, twittery i inne gónwa. Każda chce być celebrytką, bawić się do białego rana, być gwiazdą wszystkich miejskich klubów i mimo przeciągu w czaszce myśli że jest mądra. Nie wiedziałem że jest tyle głupich kobiet, dopóki nie zainstalowałem sobie badoo. Toż to tragedia, upadek ludzkości. Ostatnio prawie rozjechała mnie na chodniku księżniczka jadąca na rowerze z dużą prędkością i pisząca wiadomości pewnie do swoich fanów.

Gdy patrzę na dzisiejsze kobiety, widzę DNO. DNO i kilometr mułu. Nie nadaje się to na dziewczynę, a żonę tym bardziej. Zapatrzone w siebie głupie krowy. Ale winą obarczam też facetów, dających tym kretynkom nadmiar uwagi. Nadskakują, dogadzają, poświęcają czas i pieniądze, a one przebierają niczym w katalogu mody. Faceci nie szanują samych siebie, dlatego kobiety są podłe.

Dobra, do rzeczy. Film bardzo dobry. Wiem jedno, gdyby Tami miała Internet z Instagramem, być może nie wypłynęłaby dalej niż 100m od brzegu, bo by jej makijaż wysechł, liny na pewno by nie naciągała, bo przecież paznokcie by jej się połamały no i jak wyszłaby na zdjęciu!

Poza tym, wypłynąć na tyle dni? A co ze znajomymi z klubu? Nie wspomnę o zasięgu Internetu. Przecież bez fejsa i komentarzy w stylu "jesteś piękna, cmok, cmok", wyschłaby jej samoocena.

Całe szczęście że w czasach Tami nie było Internetu i tego całego syfu, a skrajny feminizm nie miał takiego poparcia w mediach i duszach głupich, słabych mężczyzn, podporządkowanych przewodnictwu waginy.

Prawdziwa miłość może rozkwitnąć tylko wtedy, gdy ocena społeczeństwa i otoczenia nie ma wpływu na dwoje ludzi. Izolacja na morzu lub wysoka samoocena.

Panowie. Pytajcie przyszłych dziewczyn czy są uzależniona od fejsa i pochwał publicznych zdjęć ich wypiętych tyłków. To nie kobiety, to żałosne karykatury samic. Obawiam się że nie będzie łatwo znaleźć kobietę, która potrafi zakochać się i myśleć tylko o jednym mężczyźnie z taką troską i tęsknotą jak Tami.

jedyny_realista

ale te laski tak sie zachowuja bo faceci sami tego oczekuja... Wiekszosc panienek to insta idiotki bo wiekszosc facetow to nie mezczyzni, a samce do ntej potegi i to tez widac na tych portalach (ktore, mam nadzieje, ktos kiedys zhakuje i nigdy nie wroca) - kto lajkuje i komentuje? Jak to sie mowi, jest popyt, jest podaz.

ocenił(a) film na 9
Melody86

oczywiście. Problem tkwi w biologii i ciągnie się od początku ludzkości. Faceci ulegają impulsom i zauraczają się natychmiastowo w ładnej buzi ewentualnie tyłku, zamiast sprawdzić jaką osobą jest kobieta. Zero oczekiwań, wymagań, a kobiety to wykorzystują i czują że nic więcej nie muszą bo zawsze znajdzie się jakiś zauroczony frajer który odda wszystko i samego siebie na dokładkę. Kobiety są w większości zepsute, a zaczynają psuć je tatusiowie traktujący swoje "księżniczki" jak lalki zamiast osoby.

jedyny_realista

To się nazywa selekcja naturalna. Ty nie masz szans na rozmnożenie. Chciałbyś taką dziewczynę z insta, ale nie masz nich szans, więc wylewasz żale na filmwebie, jakby to był portal do tego, a nie do dyskusji o filmie. W dodatku ciężko ci zrozumieć, że trzeba najpierw coś dać od siebie, żeby dostać.

ocenił(a) film na 9
lily333

rozumiem że najpierw dajesz tyłka a potem czekasz na hajs?

jedyny_realista

Nie ma dla ciebie nadziei. Nie spotykasz kobiet, o których piszesz, bo po co takiej kobiecie taki wulgarny, podły, chamski i wredny frajer. Nie masz pojęcia o związku i normalnych relacjach międzyludzkich. Chciałbyś tylko wykorzystywać kobiety i żeby one nie miały wobec ciebie żadnych oczekiwań. Żałosne.

ocenił(a) film na 9
lily333

haha, bosz, jakaś ty głupia :D Za grosz pokory, zero samokrytyki. Na szacunek to sobie trzeba zasłużyć, nadęta feministyczna królewno. Z takim ograniczonym myśleniem i pyszałkowatym nastawieniem pozostaje ci w życiu tylko zadowalanie się uległymi cipeuszami. Pouczaj swoich chłopaków. Nara

jedyny_realista

Hahaha. "Za grosz pokory, zero samokrytyki. Na szacunek to sobie trzeba zasłużyć", "z takim ograniczonym myśleniem i pyszałkowatym nastawieniem" i to mówi koleś pełen pogardy dla innych, z wymaganiami sięgającymi nieba podczas gdy sam szura w mule. Nic dziwnego, że ciebie nikt nie szanuje. Ja nie mam takiego problemu. Nie narzekam na swoje życie. Nie potrzebuje frajerów, którzy zgrywają się na macho, bo są takimi słabeuszami, że za wszelką cenę starają się to ukryć. Nie dziwię się, że nie chcesz, żeby twoja potencjalna dziewczyna widywała innych facetów, bo biedaczka szybko by się zorientowała, jak słabo wypadasz na tle innych facetów.
Poza tym wiele można o mnie powiedzieć, ale na pewno nie to, że jestem głupia. Zwłaszcza ktoś taki jak ty.

jedyny_realista

Chyba pomyliłeś portale?! To nie incelski wykop. Całe szczęście, ze toksyczni faceci się nie rozmnażają. Jeśli w ogóle się z kimś umawiasz, to stawiając od razu wymagania, słusznie dostajesz kopa w cztery litery.

jedyny_realista

ależ ktoś Cię musiał skrzywdzić w życiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones