PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788644}

41 dni nadziei

Adrift
6,8 25 149
ocen
6,8 10 1 25149
41 dni nadziei
powrót do forum filmu 41 dni nadziei

Film oparty na faktach, a jednak - jak dla mnie - te dramatyczne wydarzenia nie do końca odpowiednio przedstawiono. Po pierwsze, sam styl montażu - ciągle przeskakiwanie, co było przed, i co po wypadku, po drugie - ckliwe scenki, które niczego nie wnoszą. To mógł być naprawdę bardzo dobry film, pokazujący dramat głównych bohaterów, wyszła taka "papka", którą się ogląda i czeka na końcowe napisy. Całe szczęście, że na końcu jest podsumowanie dotyczące głównej bohaterki. Podsumowując - zmarnowany potencjał wg mnie, ale zobaczyć należy.

skynet1234

Podzielam Twoją opinię, to przeskakiwanie z przed i po sprawiło, że kompletnie ten film był pozbawiony napięcia, przynajmniej tak to na mnie działało, mnie przedstawienie tej historii w ten sposób nie zainteresowało ani przez moment i film po prostu mnie wynudził.

skynet1234

Popieram mam takie same odczucia fabuła dość szybko przedstawiona i tak bez napięcia pokazane to wypłynęli ...i zaraz pokazana akcja teraźniejszość i po chwili znowu akcja przeszłości i tak w kółko może gdyby fabuła się zaczęła od początku tak normalnie to byłoby więcej emocji aż do końca filmu ... Potencjał był ale trochę źle to przedstawili...

ocenił(a) film na 5
skynet1234

Tyle, że książka była napisana w ten sam sposób. Teraźniejszość przeplatała się z przeszłością.

ocenił(a) film na 6
skynet1234

Titanic w wersji hipisowskiej Czyli wielka miłość przerwana równie gwałtowną katastrofą.
Jednak już nie tak wielki statek i nie tak wielkie emocje. ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones