PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508255}

My Girlfriend is an Agent

7-geum Gong-moo-won
6,6 600
ocen
6,6 10 1 600
7 geum Gong moo won
powrót do forum filmu 7-geum Gong-moo-won

Hura!

ocenił(a) film na 8

Znalazłam następcę "my girlfriend...": http://www.filmweb.pl/film/Seu-pa-i-2013-648670

Ruby_in_Gold

Witaj. Poleciłabyś jakieś inne koreańskie komedie podobne do Chilgeup gongmuwon? Oczywiście gdy znajdę film podany w tym utworzonym przez ciebie temacie, z pewnością obejrzę wymieniony Seu-pa-i.
Myślę, że łatwiej w kinie koreańskim obejrzeć dobry dramat niż komedię więc jak możesz poleć mi coś żebym mogła się pośmiać. Chociaż przyznam, że mało oglądam kina azjatyckiego ale staram się ;) Z góry dziękuję :)

ocenił(a) film na 8
joka_2

Seu-pa-i nie jest tak dobry jak "my girlfriend..."Jest bardzo dużo fantastycznych komedii, tak na szybko moge Ci polecic Wiheomhan Sanggyeonrye, widziałam ostatnio i bardzo mi sie podobało. Polecam Ci też uwielbiane przeze mnie "My PS partner" i Finding Mr Destiny. Pozostałe to Love 911, Cyrano Agency, Penny Pinchers, My tutor friend, Baby and I, Almost Love, Spellbound, Escaping from charisma, He was cool, itd. Moge Ci roznież polecić My sassy girl oraz 100 days with mr arrogant. Mnie się nie podobało, ale to klasyka gatunku więc warto zobaczyć

ocenił(a) film na 8
Ruby_in_Gold

Dodaj mnie do znajomych jak obejrze coś fajnego zawsze wysyłam powiadomienia

Ruby_in_Gold

My Sassy Girl i Love 911 widziałam i bardzo mi się ten ostatni podobał :) Jestem świeżo po "Secretly and Greatly" i spodziewałam się "popieprzonej" ;) komedii ale nie takiej która po chwili przechodzi w dramat a w końcu akcję. Ale jestem pod wrażeniem!

ocenił(a) film na 8
joka_2

MAm takie same odczucia do "Secretly and Greatly" taka mieszanka gatunków to tylko u Koreańczyków :) Ja ostatnio widziałam "lost and found" kolejna rewelacyjna komedia, którą Ci moge polecić

Ruby_in_Gold

Bardzo ci dziękuję.NA pewno skorzystam z twoich propozycji :) (jeżeli znajdę je na zalukaj ;) )

ocenił(a) film na 8
joka_2

ucz sie angielskiego i oglądaj na gooddrama.net - nie ma co czekać aż przetłumaczą ;)

Ruby_in_Gold

Z kilka filmów azjatyckich obejrzałam z dubbingiem angielskim ale i tak nie będę w stanie zrozumieć wszystkiego.;p Dzięki bardzo za stronę;*

Ruby_in_Gold polecam Ci love-drama.pl :)

ocenił(a) film na 8
joka_2

na love drama jest bardyo nie wiele materialow dostepnych z tlumaczeniem

Ruby_in_Gold

ale znalazłam to co chciałam i planuję obejrzeć... tylko czasu brak i chęci czasami

Ruby_in_Gold

A może Geunyeoreul moreumyeon gancheob? związane z tematycznie z Chilgeup.. i Seu...? (znaleziony na zalukaj) :B

ocenił(a) film na 8
joka_2

dzięki za informację, nie słyszałam o tym filmie, na pewno zarzuce ps. jakie to dziwne - czasami są bardzo znane filmy, grają w nich aktorzy koreanscy popularni nawet w polsce i nie ma ich tłumaczenia na polskich stronach,a czasami takie filmy, które są w samym ogonie na filmwebie i nie mają nawet setki ocen sa dostepne na "zalukaj" czy "ekino"

Ruby_in_Gold

Ja nie mam w ogóle pojęcia jakie to azjatyckie filmy są znane. Pewnie i dlatego, że nie lecą w tv, no oprócz The Host: Potwór i Oldboya co jakiś czas.
Moim pierwszym azjatyckim filmem był: Seks Is Zero - i pomimo, że głupkawa komedia, jest i seks - czego nie cierpię i wstrętne kawały też się znajdą, ale też nieźle się pośmiałam a potem jak to w koreańskich filmach bywa.... potem dramat. I to we mnie trafiło ;) Potem druga część. I przez filmweb wyszukuję i zapisuję co chciałabym obejrzeć. Teraz poluje na Ko-ri-a. No i mam dwa upatrzone filmy z Ji-won Ha (tylko jej imię pamiętam :D ).
Tak w ogóle mało oglądnęłam filmów produkcji azjatyckiej.

Ruby_In_Gold korzystasz tylko z filmweb czy z innego portalu który jest ukierunkowany w stronę kina azjatyckiego?

ocenił(a) film na 8
joka_2

zdjęcia i trailery znajduję na asianviki. com - czasami coś podczytuje na imdb bo na filmwebie dyskusji jak na lekarstwo, a fajnie jest podyskutować o tym co sie lubi

Ruby_in_Gold

dzięki, zapisałam sobie stronę. I można i oczywiście na takich portalach jak youtube trafić na filmy, ale to już z napisami (np. memoires of teenage amnesiac, A millionare's first love, I give my first love to you, Kimi Ni Todoke, My Rainy Days, Nobuta wo produce, Tokyo Boy).

ocenił(a) film na 8
joka_2

nie znam tych filmów, oprócz millionare's first love, t osa koreanskie filmy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones