PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32358}

8 Mila

8 Mile
7,3 193 975
ocen
7,3 10 1 193975
6,4 14
ocen krytyków
8 Mila
powrót do forum filmu 8 Mila

10/10

ocenił(a) film na 10

Uwielbiam ten film. Pokazuje prawdziwe i ciężkie życie. Pokazuje, że nie każdy ma łatwo w życiu i nawet takie osoby jak Eminem nie miały lekko i same do czegoś doszły. Eminem to jedyny biały raper który tak naprawdę doszedł do czegoś po przez ciężkie życie przed karierą i nawet w trakcie największej sławy. Raper z prawdziwego zdarzenia który wie jak przyciągnąć do siebie ludzi. Szczera muzyka, bez żadnego kitu !

ocenił(a) film na 10
kingus1816

Idealna wypowiedz :D

ocenił(a) film na 10
SlimEShady

No taka jest prawda :) każdy kto chociaż trochę zna jego historie życia, poprze moje słowa :)

ocenił(a) film na 10
kingus1816

Zgadzam się ! Mi osobiście film bardzo się podobał

ocenił(a) film na 7
kingus1816

na 10/10 to moze film nie zasługuje,co nie znaczy że nie jest dobry.Dużo mu do perfekcji,wszystko dobrze się ogląda,dobrze opowiedziana historia,ale jednak brakuje tu tego czegoś.
7-8/10 jest oceną w sam raz.

ocenił(a) film na 9
ViAiPi

Jeśli ktoś ocenia filmy pod względem technicznym, tj. muzyka, scenografia itp. to na pewno nie zasługuje na 10. Jednak dla mnie najbardziej liczy się fabuła, historia opowiedziana w filmie, więc dałam 9, bo jeszcze nigdy nie obejrzałam filmu, który oceniałbym na 10. Mimo wszystko, uwielbiam ten film, ponieważ jest prawdziwy, tak samo jak Eminem. Przynajmniej ten "stary", nie przepadam za jego obecną muzyką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones