PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32358}

8 Mila

8 Mile
7,3 193 968
ocen
7,3 10 1 193968
6,4 14
ocen krytyków
8 Mila
powrót do forum filmu 8 Mila

Dlaczego tak drogo?

ocenił(a) film na 10

Z ciekawości patrze sobie czasami budżety różnych filmów na Wikipedii. I jestem w szoku.
Dajmy na to film "Sala samobójców", bardzo fajne efekty specjalne jak na Polski film,
grafika tej gry fajna, wynajęcie domu i wiele innych rzeczy patrze budżet filmu 6mln zł.
Wydaje mi się bardzo mało.
Dobra następny film 1920 Bitwa Warszawska no 3D, sceny batalistyczne, kostiumy, duża
liczba statystów, aktorzy no 27mln zł. No wydaje mi się, że to już naprawdę dobre pieniądze
jak na film (Polski).
8 Mila, film typowo biograficzny bez żadnych efektów specjalnych, ani miejsc a tu budżet
41mln dolarów. I ja się pytam za co? Nie rozumiem za bardzo tego ? Na co tyle pieniędzy ?
Na samych aktorów?
PS Z tych 3 filmów oczywiście 8 mila najlepsza :).

ocenił(a) film na 8
Drupi94

też się nad tym zastanawiałam. statystów nie było wiele więcej niż w 1920, efektów specjalnych nie było w ogóle. przecież sam Eminem nie wziął tyle

ocenił(a) film na 8
Drupi94

hmm bo Polska to biedny kraj? pomyśl tylko my na Bitwę Warszawską wydaliśmy 27 mln oni na Piratów z Karaibów po 250 mln wydaja, to przy tym 8 Mila kosztowała dla nich podobnie co dla nas Sala Samobójców

ocenił(a) film na 7
Deafir

Gdybyś był Amerykaninem, powiedziałbyś, że "8 mile" została zrobiona za śmieszne pieniądze.

ocenił(a) film na 8
NexaT

Racja. Nie ma co polskich filmów porównywać do amerykańskich, jeżeli mowa o pieniądzach. I chociaż nie mam pojęcia ile wziął za ten film Eminem, to jestem pewna, że nie mało.

ocenił(a) film na 10
NexaT

Zgadzam się. To tylko nas, Polaków, tak szokuje ;) a Eminem na pewno nie wziął wiele.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones