PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32358}

8 Mila

8 Mile
7,3 193 970
ocen
7,3 10 1 193970
6,4 14
ocen krytyków
8 Mila
powrót do forum filmu 8 Mila

... ale jeszcze chwila i bym uznała go za gniot. Już tłumaczę dlaczego: obejrzałam film z dubbingiem, pierwsze 10 minut i wyłączyłam go. Eminema dubbingował Szyc - kiepskie tłumaczenie dialogów, a brzmiało jak pod budką z alkoholami... Dobrze, że obejrzałam go w oryginale, bo z dubbingiem nie dałabym rady...

ocenił(a) film na 8
sylwia_92_3

Takich filmów nie powinno się dubbingować, dubbing powinno się zostawić na kreskówki :)

Bonnie_filmweb

Dokładnie :)

ocenił(a) film na 10
sylwia_92_3

Ja tam wole bez dubbingu, bo on ssie.

użytkownik usunięty
sylwia_92_3

oglądanie 8 mili z dubbingiem, to bezczeszczenie sztuki..

ocenił(a) film na 10
sylwia_92_3

Ja niestety byłam zmuszona przez brata ostatnio oglądać 8 Milę z lektorem i myślałam, że zwątpie, gdy lektor zaczął tłumaczyć na Pl rap Eminema -,- Nie dość, że poprzekręcane, to jeszcze nie dało się słuchać ani Eminema, ani lektora. Nie polecam oglądać z lektorem!!!

ocenił(a) film na 8
HipHopNotStop

Nie wiem z jakim oglądałaś lektorem, ale w wersji z TVP polski teskt utworów, nie był czytany ale pojawiał się na dole ekranu.

ocenił(a) film na 7
sylwia_92_3

Ty, myślałam, że robisz sobie jaja, a tu faktycznie istnieje coś takiego jak DUBBING ÓSMEJ MILI :o lololololololololol!

ocenił(a) film na 8
sylwia_92_3

Dubbing rozwala ten film. Wiem, bo mam na DVD ;-P

gibol1412

Miejmy nadzieję że za 15 mi9nut w telewizji poleci wersja z lektorem a nie z dubbingiem

ocenił(a) film na 8
marchewa005

No i nie było ;-)

ocenił(a) film na 7
gibol1412

dubbing? hahhaha tez myslalam ze beke cisniesz. no spoko w tv bylo ale czemu lektor czytal tlumaczyl rapy? mogli dac napisy, bo stracily sens :/ ale film spoko

ocenił(a) film na 8
sugarffree

Witam. Nie było tragicznie ;-)

ocenił(a) film na 8
sylwia_92_3

Jak można tego typu film ( jednak o tematyce muzycznej ) oglądać z lektorem/dubbingiem ?!
To zakrawa na PROFANACJĘ !!!

Flinston1987

Haha :D Na szczęście obejrzałam później w oryginale i mi się bardzo podobał :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones