PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32358}

8 Mila

8 Mile
7,3 193 970
ocen
7,3 10 1 193970
6,4 14
ocen krytyków
8 Mila
powrót do forum filmu 8 Mila

Kolejny durny film opowiadający o przeżyciach białego człowieka, któremu wydawało się że jest czarny. Osoby którym podoba się ten film, powinny obejrzeć "Raperów z Malibu"- komedie odpowiadającą o równie upośledzonym człowieku któremu wydawało się że jest czarny. Film "8 mila" nie jest w stanie w najmniejszym stopniu zachwycić widza, który nie jest fanatykiem pseudomuzyki jaką jest RAP. Co gorsza, producenci filmu nie postarali się nawet o aktora z prawdziwego zdarzenia, tylko postanowili umieścić w roli głównej nieudanego społecznie amatora jakim jest EMINEM. W filmie tym nie dzieje się nic, oprócz lanserskich gestów, ruchów i tekstów. Wolę oglądać "Muminki".

ocenił(a) film na 5

Jesteś głupi człowieku. Ten film jest w części poświęcony życiu Eminema, to że nie miał życia jak z bajki i tobie sie nie podoba to już nie jego wina. Ty najwyraźniej masz znakomite życie,rodzice dają ci kieszonkowe, ty wydajesz je na ubrania czy co tam chcesz, mamusia cie żywi, śpisz w cieplym domku itd. On nie miał takiego życia jak ty, od początku żyl w biedzie, nie miał floty, musial zarabiać od najmlodszych lat, lecz udalo mu się wydostać z tego gówna i teraz jest wielki czy ci się to podoba czy nie, więc pisanie że jest to amator jest troche nie na miejscu. Rozumiem że może ci się nie podobać jego muzyka, ale to nie powód aby go obrażać, troche szacunku czlowieku, bo ten koleś naprawde zasluguje na niego, poczytaj sobie jego biografie, albo wsluchaj się w teksty piosenek, to zrozumiesz o co mi chodzi.I jeszcze jedno rap to nie jest żadna pseudomuzyka, ponieważ tylko w rapie są teksty prawdziwe i szczere a nie jakaś tania komersja.

użytkownik usunięty
shady_88

Może rodzice dają mi kieszonkowe, mama daje mi jeść i mieszkam sobie w cieplutkim domku ale to nie zmienia faktów. Po pierwsze geniuszu przeczytaj uważnie co napisałem, ja nie nazywam go amatorem ze względu na to że go nie lubię. On poprostu nie jest aktorem, a ktoś kto nie jest aktorem a gra w filmie jest amatorem. Po drugie nie obrażam go, a jeśli już to ten człowiek zasługuję na to w szczególności. Czytam gazety, znam fakty, w swoich piosenkach obraża każdego, obraża również Polaków w tym i ciebie. Obraża własną matkę. To nie jest prawdziwy tekst, to jest szczyt hamstwa i debilizmu. Ten człowiek zasługuje na potępienie z każdej strony. Ale tacy ludzie jak ty, których podnieca to że są obrażeni przez jakiegoś pseudomuzyka powinni się zamknąć w ciasnej komórce i tam stykać się ogonkami (litera P, na pomidorka - "Kariera Nikosia Dyzmy", kto oglądał zrozumie o co chodzi).

ocenił(a) film na 5

Gdy byś miał taką matke jak on, która w momencie kiedy zginął jeden z jego wujków powiedziała że wolałaby aby to on(Eminem)zginął, to też byś jej nie cierpiał, a że on woli wyrzyć się w tekstach, a nie od razu ją zabić to chyba dobrze. Pokaż mi w którym tekscie, albo która gazeta napisała że on obraża polakow, to jest wymysł jakiegoś debila, a reszta w to uwierzyła, tak naprawde nikt tego nie widział, wszyscy wiedzą to od kolegi czy przyjaciela. W rzadnym tekscie on tego nie powiedzial. Gdy by tak zrobił to jego wszystkie płyty by wycofali, a on wtedy by stracił mnustwo fanów, nie tylko z polski, a Eminem bardzo szanuje swoich fanów. Więc jeśli masz jakieś dowody to mi je pokaż, a nie żucaj słów na wiatr bo ktoś ci powiedzial. Ciekawe czy gdyby ktoś ci powiedział, że Benedykt XVI obrazil Polcke czy w to też byś uwierzył.

użytkownik usunięty
shady_88

Zgadzam się ze zdaniem jego matki. Bez niego świat byłby lepszy. Nie będę się kłócił, ja mam swoje zdanie, ty masz swoje. Szkoda że dla ciebie nie liczy się jakość filmu tylko jakiś pseudomuzyk.

ps.
popracuj nad ortografią ciołku

ocenił(a) film na 10

W 100% popieram Shady 88 wiesz co peter krytykujesz go nie wiem za co. A swoim ostatnim komentarzem udowodniłeś że niby tyle o nim czytasz ale o tej gównianej ploteczce którą zapewne wymyślił jakiś antyfan to nie nie wiesz. Zresztom pomyśl co ty piszem najpierw mówisz, że nie nazwałeś go amatorem a chwilę później dodajesz że zagrał w filmie po amatorsku. Zresztą po h*j tyle o nim czytasz skoro go nie lubisz?? A juz się nieźle uśmiałam z tego że nie chce ci się gadać gówno i nim wiesz i jak ci Shady 88 powiedział prawdę o jego matce to cię zatkało. Jakbyś się nim naprawdę interesował to być wiedziałczemu jest taki a nie inny. No i żeby życzyć komuś śmierci no to sory ale trzeba być totalnym przy***m. I nie masz się juz do czego przyczepić to do ogrografii pomyś trochę zanim usiądziesz i coś na piszesz albo poczytaj trochę o nim. Pozatym większość tekstów Eminema (PODKREŚLAM większość) mają bardzo mąde przesłanie nie mówie o takich jak np. "Still don't give a fuck" ale pierwsze jakie nasuwa mi sie na myśl - "Sing for the moment". Weź idź się schowaj. Nie chciałam powiedziec utop bo ŚMIERCI SIE NIKOMU NIE ŻYCZY i pwienieneś to wiedzieć. Pzdr Shady 88 :*:*:*

użytkownik usunięty
Eminem11

Pocałuj mnie w dupę. Naucz się czytać, bo piszesz:

"najpierw mówisz, że nie nazwałeś go amatorem a chwilę później dodajesz że zagrał w filmie po amatorsku"

- nigdzie nie napisałem że nie nazwałem go amatorem, ale skoro ty tak twierdzisz to gratuluję, utwierdza mnie to w przekonaniu że muzyka Eminema doprowadza do skrajnej głupoty. Czepiam się ortografii bo nie lubię błędów, a to jaka była jego matka wcale mnie nie zatkało. Eminem jest przygłupem i nie można tego niczym usprawiedliwiać. Co do tego że dużo o nim czytam, wcale nie. To na temat jego tekstów przeczytałem kiedyś a jakiejś gazecie (bo wiesz mam taki zwyczaj, że jak kupuję gazetę to czytam ją całą. Ty pewnie oglądasz tylko obrazki) i nie wiem czy to prawda czy nie. Napisałem co przeczytałem. A te teksty Eminema, mają takie przesłanie jak odgłosy wydawane w kiblu podczas silnej sraki. Pewnie jesteś taka głupia że usłyszałaś o tych przesłaniach i teraz o nich piszesz, a nawet nie rozumiesz o czym eminem "śpiewa" (j. angielski - sądząc po twoim braku inteligencji, nie znasz tego języka). I wreszcie to ty się schowaj, bo nie ma nic głupszego od fanów eminema.

ocenił(a) film na 10

Pocałowac w dupe to mozes mnie ty.
"Eminem jest przygłupem i nie można tego niczym usprawiedliwiać"
No nie wiem czy ty spiewalbys o ptaszkach i o pszczolkach jakbys pochodzil z patologicznego domu i bylbys wiecznie tak kopany w dupe jak on.
"To na temat jego tekstów przeczytałem kiedyś a jakiejś gazecie (bo wiesz mam taki zwyczaj, że jak kupuję gazetę to czytam ją całą. Ty pewnie oglądasz tylko obrazki) i nie wiem czy to prawda czy nie [...] sądząc po twoim braku inteligencji..."
Zastanawiam sie kto tu ma nizszy poziom inteligencji bo zachowujesz sie jak 4 latnie dziecko w piaskownicy jak nie dostanie co chce to zaczyna kopac i bic. No sory wielkie ale ja w swojej wypowiedzi nie obrazilam cie ani razu i smieszom mnie ludzie ktorzy nie potrafiom rozwionzac takich "problemów" bez bluzg i wyzwisk.
"A te teksty Eminema, mają takie przesłanie jak odgłosy wydawane w kiblu podczas silnej sraki"
Widocznie malo ich czytales.
"Pewnie jesteś taka głupia że usłyszałaś o tych przesłaniach i teraz o nich piszesz, a nawet nie rozumiesz o czym eminem "śpiewa" (j. angielski - sądząc po twoim braku inteligencji, nie znasz tego języka)."
Nie no k***a ten tekst to dla mnie wygrywa jesli masz powyzej 15 lat (w co wontpie patrzonc na Harrego Pottera, chociaz MOGE SIĘ MYLIĆ każdy moze ogladac to co chce) to przeczytaj sobie ta wypowiedz jeszcze raz i zastanow sie troche czlowieku bo to jest po prostu śmieszne. Moge nie wiedziec o cym on spiewa a rownie dobrze moge miec jego teksty wykute na pamienc w dwoch jenzykach. I h*j mozes o tym wiedziec.
"I wreszcie to ty się schowaj, bo nie ma nic głupszego od fanów eminema."
Moze by tak troche tolerancji co?? Ja tez moglabym cie wysmiac od 10 letniego dziecka patrząc na twojego Harrego Pottera ale nie zrobie tego bo każdy ma prawo oglądać I SŁUCHAĆ kogo chce. Wyobraz sobie ze nie pojde teraz na forum o Potterze i nie stwierdze ze wszyscy fani Harrego Potetra są głupi.
No więc przemysl swoją wypowiedz jeszcze raz bo jestes smieszny i troche kultury następnym razem.
P.S. Sorka to o tych "amatorskich aktorach" to faktycznie ja źle zrozumialam nie doczytalam po prostu wienc sory.

ocenił(a) film na 10
Eminem11

No i jeszcze cos dobra rada na przyszlosc: nie czytaj tyle tych gazet bo polowa z nich to fakty wymyslone, a jak juz czytasz to nie wiez we wszystko. To byl bardzo dobry przykład: zjechala mu dzieciństwo a jak synek stal sie sławny to pierdoli w telewizji ze go kocha. I teraz media najezdzajom na Ema... Ech szkoda slow na tom dzi***e.

użytkownik usunięty
Eminem11

Cóż można poradzić. Znając choć trochę Harry'ego Pottera wiedziałabyś że zdecydowanie nie jest to książka dla dzieci, zwłaszcza tomy od czwartej części w górę. Kiepsko ci wyszło wnioskowanie mojego wieku, bo mam dużo więcej niż 15 lat. Skoro mój tekst tak cię ubawił, to bardzo mi miło. Zapewne śmieszy cię to że trafiłem w samo sedno sprawy. Sama zresztą potwierdziłaś:

"Moge nie wiedziec o cym on spiewa a rownie dobrze moge miec jego teksty wykute na pamienc w dwoch jenzykach"

- żeby kłuć na pamięć jakieś durne teksty, trzeba być naprawdę chorym. No i naprawdę, naucz się pisać, bo to co tutaj prezentujesz jest po prostu żałosne. To nie są już błędy ortograficzne, to analfabetyzm. I żadna taka gówniara jak ty nie będzie mi mówić:

"troche kultury następnym razem"

- spójrz najpierw na siebie i twoje słownictwo. Ale cóż prostak tak ma. Jak nie umie czegoś wyrazić to używa tzw "łaciny podwórkowej" (za dużo "muzyki" eminema). Wracaj do słuchania swojego eminema, bo głupsza już raczej nie będziesz. Jak odczytasz jakieś przesłanie to zastosuj się do niego, bo ten eminem jest już dla ciebie jakimś guru. I skończ już ten temat, bo jak nie zauważyłaś temat forum to: Ten film to gigantyczna porażka !!!!!!!!!!!!!!!!!!! - chyba wyraźnie mówi samo za siebie.

użytkownik usunięty

Szkoda gadać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 5

Pieprzyć Harrego Pottera, to takie gówno że szkoda gadać, i napewno głupsi są fani Harrego Pottera niż Eminema, bo Eminem istnieje naprawde, fani harrego nie wiedzą że to tylko książka i uczą się latać na miotle. Kiedyś wielką sławe zrobil film O dwóch takich co ukradli księżyc i prosze teraz prezydentem jest jakiś gościu który zajebal księżyc, mam nadzieje że w przyszlości nie będzie to aktor grający Harrego. Pozdro dla wszystkich słuchaczy rapu, dla amatorów głupich książek też.

użytkownik usunięty
shady_88

Znając ciebie, to ty byś pieprzył wszystko co tylko się rusza. A co do tych którzy uczą się latać na miotle, to zgadzam się z tobą - to debile.

ocenił(a) film na 10

No wiesz spróbuj w mojej wypowiedźi znaleźć jakieś przezwiska SKIEROWANE W TWOJĄ STRONĘ. Ja w przeciwnieństwie do ciebie nie mówie, że kupujesz gazetę i oglądasz obrazki. I nie chodzi mi o to, że masz 15 lat. Jestem pewna, że masz więcej. Przez Harrego Potetra chciałam ci tylko powiedźcieć, że każdy ma prawo do innego gustu na temat wszystkiego. Więc nie obrażaj Eminema wyzywając go od debili itp. bo ja nie lubię Harrego Pottera ale, nie mówię, jaki to on jest głupi. Więc uszanuj trochę jego fanów, tak samo jak ja szanuje fanów Harrego Pottera. I potrafię wyrazić swoje zdanie na jego temat bez wyzywania go od pedałów. A co do tego przeklinania to to jest taki sposób wyrażenia emocji. Taki sam jak krzyk, więc już lepiej, że przeklinam, niż wychodzę przed blok i zaczynam lać jekiegoś fana Pottera z bejsobla, nie uważasz??

ocenił(a) film na 10
Eminem11

Zresztą ta wypowiedź tyczy się też Shady 88. Szkoda, że w dzisiejszych czasach społeczeństwo nie potrafi wyrazić swojego zdania na jakiś temat bez twierdzenia, że osoba która ma inne poglądy jest już debilem. Szkoda gadać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones