Hell or High Water

1 godz. 42 min.
7,1 43 271
ocen
7,1 10 43271
27 618
chce zobaczyć
7,4 25
ocen krytyków
{"rate":7.4,"count":25}
{"type":"film","id":741821,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Hell+or+High+Water-2016-741821/tv","text":"W TV"}]}

Dwaj bracia – Toby (Chris Pine) – zdesperowany ojciec, szukający lepszego życia dla syna oraz Tanner (Ben Foster), były skazaniec z wybuchowym charakterem, postanawiają okraść oddział banku, który skonfiskował ich zadłużoną, rodzinną ziemię. Napad udaje się, jednak sprawy szybko wymykają się spod kontroli. W pościg za braćmi wyrusza Marcus (Jeff Bridges), nieustępliwy Strażnik Teksasu, szukający ostatnich chwil sławy przed przejściem na emeryturę. Mimo policyjnej obławy, Toby i Tanner, skuszeni wizją szybkiego zysku, decydują się na kolejny wielki skok. Konfrontacja braci z zawziętym stróżem prawa wydaje się nieunikniona.

opis dystrybutora kino

Pewnego ranka dwóch zamaskowanych mężczyzn terroryzuje pracownicę niewielkiego banku w Teksasie i obrabowuje go. Napastnicy okazują się być braćmi Howard, młodszy Toby (Chris Pine) nie miał wcześniej zatargów z prawem, natomiast starszy Tanner (Ben Foster) spędził kilka lat w więzieniu. Razem napadają na placówki tego samego banku, Texas Midlands. Ich tropem rusza para Strażników Teksasu, zbliżający się do emerytury Marcus Hamilton (Jeff Bridges) i jego partner, Alberto (Gil Birmingham).

szamanisko
opis użytkownika