PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239166}

Aż poleje się krew

There Will Be Blood
7,7 90 760
ocen
7,7 10 1 90760
8,7 41
ocen krytyków
Aż poleje się krew
powrót do forum filmu Aż poleje się krew

Po prostu brakuje słów, żeby określić jego grę aktorską...... reszta aktorów też zagrała na najwyższym poziomie (emmm... czyli dwa poziomy niżej od Day-Lewisa). No szczęka opada przy głównym aktorze. Stworzył genialną kreacje grając postać, która nie miała za wiele do pokazania. Zagrał prostego faceta w taki sposób, że... no powinienem już przestać pisać i tak się nie wysłowię.

ocenił(a) film na 9
sontagwoj

Zgadzam się całkowicie. Day-Lewis to dla mnie geniusz i już zawsze będzie dla mnie jednym z najlepszych aktorów w historii. Szkoda, że od "Lincolna" w niczym nie zagrał i ponoć już nie zagra.

Frida_filmaniak

Co? Jak to? Na pewno?? :(

ocenił(a) film na 9
Moniia

Niestety, też mi ciężko w to uwierzyć i mam nadzieję, ze tak nie będzie. Ale on sam po Oscarach 2013 kiedy wygrał za "Lincolna" powiedział, że na razie nie myśli żeby w czymś nowym zagrać i po "Lincolnie" w ogóle sobie nie wyobraża zagrać w czymś jeszcze.
https://www.youtube.com/watch?v=ZeXI8J-Y03U

ocenił(a) film na 9
sontagwoj

Paulo Dano powinien dostac oscara za drugoplanową .

ocenił(a) film na 9
maciekb80

No i to nie jedyna jego kapitalna rola

ocenił(a) film na 9
sontagwoj

Dokladnie .

ocenił(a) film na 10
sontagwoj

bo to jest najlepszy aktor na swiecie obecnie i jeden z najlepszych w całej historii kina

ocenił(a) film na 9
sontagwoj

Paul Dano zagrał rewelacyjnie

ocenił(a) film na 9
sontagwoj

Bardzo podobne odczucia miałem po obejrzeniu Chinatown. Obie kreacje sprawiają, że każda sekunda filmu jest niezwykłą ucztą wyciskając ostatnie soki z czegoś, z czego wydawałoby się że nie można nic wycisnąć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones