PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1098}

A teraz coś z zupełnie innej beczki

And Now for Something Completely Different
7,9 42 885
ocen
7,9 10 1 42885
8,0 16
ocen krytyków
A teraz coś z zupełnie innej beczki
powrót do forum filmu A teraz coś z zupełnie innej beczki

LUDZIE !!!!

ocenił(a) film na 8

Co jest z waszym poczuciem humoru!?

10/10

ocenił(a) film na 5
goandrewgo_

Goandrewgo, to jest przeciętne.;-)
Tylko, albo aż 3/5.

ocenił(a) film na 6
Uzi

Nic, dosłownie nic, co wyszło spod szyldu Monty Pythona nie jest przeciętne. Z zupełnie innej beczki jest genialne.

arrival

zgadzam się w całej rozciągłości! ale najbardziej podobał mi się ,,Świety Grall"

ocenił(a) film na 5
goandrewgo_

Co do MP mam mieszane uczucia. Zacząłem od "Żywotu Briana", który mi się bardzo podobał. "A teraz coś z zupełnie innej beczki" dość przeciętne - tylko kilka zabawnych skeczów, a "MP i Święty Graal" to wg mnie bardzo dziwny film, choć zabawny(ale bez większego sensu).
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 5
Lambro

Też uważam Żywot Briana za ten najlepszy, ale Święty graal to również rewelacja.

ocenił(a) film na 8
Uzi

Mnie się "A teraz..." spodobał bardziej od Żywotu Braiana. Może dlatego, że "A teraz..." to już naprawdę skrajny absurd a to w MP kocham najbardziej. Dlatego też lubię Latający Cyrk bo taki skecz o serach jest czymś rewelacyjnym i niepowtarzalnym.

ocenił(a) film na 6
goandrewgo_

Myślę że główny zarzut wobec tego filmu jest klarownie skrystalizowany w tym temacie.Zachęcam do lektury.

ocenił(a) film na 6
None200

http://www.filmweb.pl/topic/808412/Jako+fan+Python%C3%B3w+mowi%C4%99+%22nie%22.h tml

ocenił(a) film na 10
goandrewgo_

Moje poczucie humoru ma się b. dobrze! ;] 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones