Film

And Now for Something Completely Different

1971 1 godz. 28 min.
7,9 41 670
ocen
7,9 10 1 41670
13 306
chce zobaczyć
8,2 11
ocen krytyków
{"rate":8.181818,"count":11}
{"id":"1098","linkUrl":"/film/A+teraz+co%C5%9B+z+zupe%C5%82nie+innej+beczki-1971-1098","alt":"A teraz coś z zupełnie innej beczki","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/10/98/1098/7710506.2.jpg"}
Grupa Monty Pythona prezentuje najlepsze skecze ze swojego serialu.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Pod koniec lat 60-tych grupa pięciu niezwykle utalentowanych angielskich komików oraz jeden Amerykanin stworzyli kultowy serial "Latający Cyrk Monty Pythona", na który składało się wiele niezapomnianych skeczy i prześmiesznych gagów, drwiących z wszystkich i wszystkiego. I taki jest również nakręcony w 1971 roku pierwszy pełnometrażowyPod koniec lat 60-tych grupa pięciu niezwykle utalentowanych angielskich komików oraz jeden Amerykanin stworzyli kultowy serial "Latający Cyrk Monty Pythona", na który składało się wiele niezapomnianych skeczy i prześmiesznych gagów, drwiących z wszystkich i wszystkiego. I taki jest również nakręcony w 1971 roku pierwszy pełnometrażowy film Monty Pythona o tytule niezwykle pasującym do szybko zmieniających się tematycznie skeczy, czyli "A teraz coś z zupełnie innej beczki". Film powstał głównie z myślą o wkroczeniu Pythonów na rynek amerykański.

studio
Playboy Productions (przedstawia) / Columbia Pictures Corporation / Kettledrum / Lownes Productions / Więcej...
inne tytuły
A teraz pora na coś zupełnie innego (alternatywna pisownia) Polska
Monty Python's And Now for Something Completely Different (pełny tytuł) Wielka Brytania
Więcej...
W skeczu "Martwa papuga" ręce Johna Cleese są na przemian złożone i oparte na biodrach między ujęciami.
Film kręcono w Londynie i Iver Heath (Anglia, Wielka Brytania).
Film zawiera m.in. takie skecze jak: Babunie Piekieł - gang staruszek atakujący młodych mężczyzn, zabójczy dowcip, kurs obrony przed napastnikiem uzbrojonym w świeże owoce, zawody idiotów, martwa papuga, a ponadto niebezpieczna wspinaczka po meblach w wykonaniu Grahama Chapmana, program telewizyjny SZANTAŻ, piosenka o drwalu "Lumberjack" w wykonaniu Michaela Palina, film instruktażowy "Jak być niewidzialnym" i wiele innych, a wszystko to połączone nieco surrealistycznymi animacjami Terry'ego Gilliama.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Jako fan Pythonów mowię "nie"

  Petrikauer ocenił(a) film na 7

  Nigdy nie byłem zwolennikiem albumów muzycznych typu "The Best Of" czy "The Ultimate..." Uważam, że jeżeli ktoś chce poznać dany zespół czy artystę powinien zapoznać się za całą jego dyskografią albo pracowicie zbierać wszystkie jego albumy. Tak samo jest z Pythonami. Z ich twórczości ... więcej

 • Wiem że zaraz bedziecie mnie wyzywac ale ten film to dno

 • papuga

  GUCIAS ocenił(a) film na 10

  Jak Wam podobał się skecz z papugą? Albo obrona owocami? Myślę , że wiśnia jest najlepsza.

 • 6/10

  reptile2006 ocenił(a) film na 6

  Może i jako pojedyncze skecze to jest fajnie ale ich zbiór i stworzenie z tego filmu nie do końca chyba zdało egzamin... było zabawnie i fajnie ale wolę ich filmy z fabułą.

  3
  • 6/10

   navi69ator ocenił(a) film na 6

   Dość mocno odstaje od pozostałych części. Miejscami nudzi... 6/10

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.