PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1098}

A teraz coś z zupełnie innej beczki

And Now for Something Completely Different
7,9 42 887
ocen
7,9 10 1 42887
8,0 16
ocen krytyków
A teraz coś z zupełnie innej beczki
powrót do forum filmu A teraz coś z zupełnie innej beczki

Mimo wszystko

ocenił(a) film na 10

dzieło wybitne

ocenił(a) film na 10
vince25xx

jak na komedię

ocenił(a) film na 3
vince25xx

Przepraszam ale to z komedią nie ma nic wspólnego. Dla mnie to jest jakaś kpina i ja mam poczucie humoru lecz przy filmach Monty Pythona nie ma szans żebym się chociaż uśmiechnął.

polak1989

Masz plebejskie poczucie humoru, a to jest humor wyższych lotów dla kumatych :))

ocenił(a) film na 3
rog3r

Tylko szkoda że sam mówiłeś że to gówn... jakich mało więc kumaty też nie jesteś:)

polak1989

Czy my się znamy?!

ocenił(a) film na 10
rog3r

Masz go w znajomych

ocenił(a) film na 3
rog3r

Dzięki vince25xx za przypomnienie bo gościu się panoszy po tym filmwebie a dodałem go do znajomych tylko dlatego że mnie o to prosił bo nikogo nie zna i ma jako jedyny internet u siebie na wiosce:)

polak1989

Vince25xx - http://4.bp.blogspot.com/_7qiflGyKIcA/SfuJ7kgEUsI/AAAAAAAAF0I/E4mjPMHzxso/s400/N oShitSherlock.jpg

Panie Polaku, proszę nie pokazywać przy obcych swojej dobroczynności, najważniejsze, że my o tym wiemy ;* A na wiosce mamy już dwa internety.

Tak żeby nie offtopić - Monthy Pythona podobał mi się nawet Święty Graal, Żywot Brianna średnio, Sens Życia to jakieś nieporozumienie, a "A teraz coś z zupełnie innej beczki" nie mam zamiaru oglądać mimo tej wysokiej średniej, bo mój kolega Polak ocenił go na 3 :) Jestem niekumaty i nie do końca śmieszy mnie humor MP [*]

ocenił(a) film na 3
rog3r

Dobre zdjęcie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones