7,6 1 187
ocen
7,6 10 1 1187
467
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":455585,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Aaja+Nachle%3A+Zata%C5%84cz+ze+mn%C4%85-2007-455585/tv","text":"W TV"}]}
Aaja Nachle: Zatańcz ze mną
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Dia (Madhuri Dixit) jest młodą i piękną tancerką, której marzy się wielka kariera. Gdy poznaje Steve'a (Felix D'Alviella), Amerykanina robiącego reportaż dla National Geographic, zakochuje się w nim z wzajemnością. Niestety ojciec dziewczyny obiecał ją innemu. Jedynym wyjściem jest ucieczka z ukochanym do Ameryki. Wyklęta z rodziny zaDia (Madhuri Dixit) jest młodą i piękną tancerką, której marzy się wielka kariera. Gdy poznaje Steve'a (Felix D'Alviella), Amerykanina robiącego reportaż dla National Geographic, zakochuje się w nim z wzajemnością. Niestety ojciec dziewczyny obiecał ją innemu. Jedynym wyjściem jest ucieczka z ukochanym do Ameryki. Wyklęta z rodziny za przyniesiony wstyd, pozostaje sama, gdyż młodzieńcza miłość nie przetrwała próby. Po 11 latach Dia jest spełnioną zawodowo i odnoszącą sukcesy kobietą, która prowadzi własną szkołę tańca. Podczas jednego z treningów otrzymuje z Indii telefon ze złymi wiadomościami. Jej guru, jedyny człowiek, który w nią wierzył, umiera i pragnie się z nią widzieć. Dia, wraz z córeczką, jedynym wspomnieniem nieudanego małżeństwa, a zarazem najukochańsza osobą, wybiera się w podróż do kraju, którego przysięgała nigdy więcej nie odwiedzać. Czy podróż okaże się tylko powrotem do przeszłości?

Aaja Nachle: Zatańcz ze mną zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.