plakat filmu Afera Thomasa Crowna

Afera Thomasa Crowna

The Thomas Crown Affair
6,9 3 083
oceny
6,9 10 1 3083
2 392
chce zobaczyć
{"type":"film","id":36760,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Afera+Thomasa+Crowna-1968-36760/tv","text":"W TV"}]}
Afera Thomasa Crowna
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Thomas Crown (Steve McQueen) to jeden z najbogatszych obywateli Bostonu. Jego wielką pasją są przestępstwa. Przygotowuje duży skok na bank, nie dlatego, że potrzebuje pieniędzy, lecz tylko po to, by zburzyć istniejący układ społeczny. Dla Thomasa jest to tylko gra, a pieniądze to namacalny dowód jego zwycięstwa. Agencja ubezpieczeniowaThomas Crown (Steve McQueen) to jeden z najbogatszych obywateli Bostonu. Jego wielką pasją są przestępstwa. Przygotowuje duży skok na bank, nie dlatego, że potrzebuje pieniędzy, lecz tylko po to, by zburzyć istniejący układ społeczny. Dla Thomasa jest to tylko gra, a pieniądze to namacalny dowód jego zwycięstwa. Agencja ubezpieczeniowa wysyła swoją najlepszą agentkę, Vicky Anderson (Faye Dunaway), by zajęła się tą sprawą. Vicky postanawia spotkać się z Crownem i przyłączyć do gry, którą prowadzi.

Afera Thomasa Crowna zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.