PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756}

Afera Thomasa Crowna

The Thomas Crown Affair
7,0 17 306
ocen
7,0 10 1 17306
6,0 5
ocen krytyków
Afera Thomasa Crowna
powrót do forum filmu Afera Thomasa Crowna

Ruso zagrała tu Colombo w spódnicy! (Tyle tylko że dla Petera Falka to lepiej wychodziło) Wystarczy spojrzeć na faceta i już wie że jest przestępcą! Miej więcej w połowie filmu traci wszystkie walory i z superman-ki staje się przysłowiową blondynką. Pomijam już to że w wieku zbliżonym do 50-siątki gra sexbombę, (jej poprzedniczka Faye Dunaway miała 27 lat kiedy grała tę rolę). Dobry pomysł zaczerpnięty z filmu z 1968r i tak spieprzony! Jeśli mają powstawać takie remake to ja dziękuję! Jedynie gra Brosnana pozwala mi ocenić te "dzieło" powyżej 2!

ocenił(a) film na 8
MIR66

Obejrzyj ten film jeszcze raz, bo chyba nic nic zrozumiałeś, szczególnie z Ruso (rola jest naprawdę świetna) która gra niby seksbombę...

ocenił(a) film na 4
Alex303

Jak dla takiego dzieła to raz i tak za dużo :) A tak poważnie, takie remake po prostu szkodzą. Jeśli obejrzałbym ten film przed oryginałem z 1968 to pewnie po oryginał bym nie sięgnął, a szkoda bo dzieło Jewisona jest warte dwóch godzin przed ekranem. Pozdrawiam.

MIR66

mękolenie gimbusa, któremu nic nie pasuje.

ocenił(a) film na 10
Alex303

No mnie ona też się bardzo podobała

ocenił(a) film na 10
MIR66

Hm, dlaczego? Moim zdaniem Rene zagrała bardzo przyzwoicie, no ale to rzecz gustu

MIR66

Ona nie grała sexbomby....ona była sexbombą. Tylko dojrzały facet doceni seksapil dojrzałej kobiety. Rene była rewelacyjna!

MIR66

mękolenie gimbusa, któremu nic nie pasuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones