PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837566}

After 2

After We Collided
5,0 12 197
ocen
5,0 10 1 12197
4,5 4
oceny krytyków
After 2
powrót do forum filmu After 2

Poszłam do kina z pozytywnym nastawieniem. Pierwsza część bardzo mi się podobała i liczyłam, że druga będzie trzymała poziom. No cóż, przeliczyłam się.
Pomijając sceny które ciągnęły się jak flaki z olejem to fabuła była po prostu odrealniona. Nowa stażystka po niecałym dniu pracy jedzie z głównym szefem na imprezę bo tam będzie brała udział w negocjowaniu (kontraktu, czy coś, już nie pamiętam) z grubą rybą. Oczywiście załatwia ten kontrakt za grubą kasę samym faktem, że nawaliła się z bogaczem przez co staje się przyjaciółką szefowej i szefa (i to tak, że nawet dziecko jej pod opieką zostawiają). W ogóle jak na kogoś kto zaczął dopiero prace to nadzwyczaj mało pracowała nasza Tessa, nie pamiętam za dużo scen z jej pracy poza imprezą i jej scenką w gabinecie z Hardinem (a przecież tak się miała rzucić w wir pracy).
Kolejnym minusem filmu jest drewniana gra Candice której nie mogłam znieść w tej roli.
Samo zakończenie filmu było tak głupie, że...
Choć podejrzewam, że tak po prostu było w książce (nie wiem, nie czytałam). Trevor który nagle próbuje być samcem alfa i zabrania Hardinowi kontaktu z Tessą ( a kim ty facet jesteś?), poruszający (i bardzo mądry, rozsądny) list Hardina byłby naprawdę świetnym zakończeniem dla nich, bo chłopak miał rację. Ale nieee.. zostawił ją by po tygodniu wrócić.
Nie wiem, dużo osób mówi, że ta książka to typowe "wattpad story" i akurat w kwestii drugiej części się z tym zgodzę. Fabuła była po prostu odrealniona.
Poza tym męczące się staje to, że oni w kółko się rozchodzą i schodzą, nie można całej historii opierać tylko na tym.

ocenił(a) film na 5
Erlinda

Obie części obejrzałem zmuszony przez dziewczynę. O ile jedynka była całkiem spoko, ot taki film romantyczny do obejrzenia, to dwójka była już mega głupia i nierealna xd Samo to że dzień czy tam kilka dni po (nie jest dokladnie powiedziane) wypadku juz normalnie chodziła mnie rozwaliło

Erlinda

Ksiazka tez sie tak zakonczyla. "Tessa nieśmiało chwyta mnie za rękę, a ja przyciągam ją do siebie. - Przestań się ruszać - warczy Drew. - Sorry. -Boli? - Tessa pyta delikatnie. Niewinność w jej oczach wciąż mnie zdumiewa. Wczoraj w nocy klęczała na kolanach , a dwadzieścia cztery godziny później mówi do mnie, jakby mówiła do zranionego dziecka. - Tak, zajebiście boli - kłamię. - Naprawdę? - Zmartwienie przebłyskuje w jej twarzy. Uwielbiam uczucie, które towarzyszy igle przenoszącej tusz na moją skórę. Już nie jest to bolesne, tylko relaksujące. - Nie, maleńka, nie boli - zapewniam ją, a Drew, ja przystało na ku*asa, którym jest, udaje za moimi plecami, że zbiera mu się na wymioty. Tessa chichocze, a ja podnoszę środkowy palec. Nie chciałem jej nazywać "maleńką" teraz przed Drew, ale tak naprawdę je*ie mnie to, co on myśli, i wiem, że jest na śmierć zakochany w dziewczynie, która kilka miesięcy temu urodziła mu dziecko, więc gó*no może mi powiedzieć. - Wciąż nie wierzę, że to robisz - mówi Tessa, kiedy Drew smaruje mój nowy tatuaż maścią. - Już to zrobiłem - przypominam jej, a ona wygląda na zmartwioną, patrząc na ekran telefonu. Liczę na to, że Tess nie będzie przywiązywać dużej wagi to tego tatuażu - to nie aż tak wielka sprawa. Mam w ch*j tatuaży. Ten jest dla niej i mam nadzieję, że jest podekscytowana. Wiem, że ja jestem. - Gdzie spier*olili Steph i Tristan? - wyglądam przez okno salonu, próbując dostrzec jasne włosy Steph. - Możemy iść obok i ich znaleźć? - sugeruje Tess, kiedy płacę Drew i obiecuję wrócić i pozwolić mu zrobić coś na całe plecy. Prawie wybijam mu zęby, gdy sugeruję, że mógłby zrobić Tessie rękaw albo przekłuć pępek. - Myślę, że dobrze bym wyglądała z kolczykiem w nosie. - Uśmiecha się, wychodząc na zewnątrz. Śmieje się do tej myśli i obejmuję ją w pasie, kiedy przechodzi obok nas chwiejnym krokiem brodaty mężczyzna. Ma brudne buty i dżinsy, a jego gruba bluza poplamiona jest jakimś płynem. Po po zapachu poznaję, że to wódka. Tessa zatrzymuje się przy mnie, a mężczyzna robi to samo. Delikatnie wciągam ją za siebie. Jeśli ten bezdomny pijak myśli, że może się jeszcze bardziej do niej zbliżyć, to go, ku*wa... Słowo, które Tessa wypowiada w tej samej chwili, jest tak delikatne, że brzmi jak szept, a ja patrzę zdezorientowany na jej całkowicie pobladłą twarz. - Tata?

Erlinda

druga częśc gorsza od pierwszej i nadal 4 gwiazdki? wow, nieźle :D a tak na serio to z tych filmów można się jedynie śmiać z bólu nad tym, jak bardzo nie umeją grać ci aktorzy. Może gdyby nie mieli takich sztampowo napisanych ról, gdyby Hero nie miał do zagrania jednej miny przez cały film, może wtedy wyglądało by to inaczej. Przeczytałam nawet książki żeby zobaczyć jakie są w porównaniu z filmem i kurczę... głupio mi to przyznać, ale były lepsze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones