After

2019 1 godz. 40 min.
5,3 25 610
ocen
5,3 10 25610
10 206
chce zobaczyć
{"rate":2.5,"count":2}
{"type":"film","id":810142,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/After-2019-810142/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu After
  • p3run ocenił(a) ten film na: 3

Jestem z rocznika 84 i współczuję nastolatkom, którzy z tego filmu mieliby cokolwiek wyciągnąć. Koszmar.

• p3run Scena dialogu Tessy i Hardina:
    T: Noe jest mily
    H: Och, czy to nie synonim nudny?
    Film jest idealnym przykladem dwoistosci kobiecej seksualnosci: Hardin to twardy zawadiaka ktory raz dwa dostaje sie do majtek, Noe nawet nie widzial pewnie nago Tessy. A Tessa? Szara myszka, taaa, oczywiscie... Okropne czasy, film jest wyznacznikiem tego, co w rzeczywistosci pragna kobiety - w innym przypadku nie znalazlby widowni.
    Nie oceniam gry aktorow, montazu czy udzwiekowienia tylko przeslanie. A jest ono smutne i koszmarne.

• tosia244 ocenił(a) ten film na: 6

p3run Heheh rocznik 84 górą;-) rzeczywiście film nic ciekawego nie wnosi.

• p3run Jestem rocznik 94 i też nie wiem co mieliby z tego filmu wyciągnąć.

• p3run Nie uważam siebie za wymagającego oglądacza, ale ten film to tragedia nawet jak na młodzieżówkę. Wieje nudą i przewidywalnością, już nie wspominając o tych wyświechtanych tekstach Hardina.

• ZSGifMan ocenił(a) ten film na: 5

p3run Ale miałem ubaw!
    Opowieść zaczyna się całkiem poważnie, nastoletnia dziewczyna idzie na studia, zostawia chłopaka z liceum, zaczyna nowe życie. Dodatkowo współlokatorki z akademika są powiedzmy trudne we współżyciu, nie złośliwe, nie zawistne, lecz na innym poziomie, na poziomie 'ruchawice' i na poziomie 'imprezowiczki'. To nie pomaga zahukanej i skromnej dziewczynce w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu. I wtedy nie z gruchy ni z pietruchy zjawia się on, amant niczym James Dean, przystojniak i pozer niczym Dylan z 90210, zimny jak głaz niczym wampir z jakiegoś zaćmienia. Zjawia się, niby olewa naszą bohaterkę, lecz wywołuje w niej ciekawość i niezaspokojoną potrzebę poznania go, poznania kogoś kto z pozoru nie chce być poznany…

Sam film zapowiadał się bardzo poważnie i ciekawie, niestety po pewnym wstępie zmienia się w romansidło dla nastolatek, a ja stary koń miałem z niego setną polewę! :P

• p3run Czuję się wywołana do tablicy (jako, że jestem rocznik 84 ;) ) i z przykrością stwierdzam, że ten film to dno i wodorosty.. nie żebym była fanką "Zmierzchu" czy "50 twarzy Greya", ale fakt, że ktoś porównał te filmy to jakiś absurdalny dowcip. Emocje jak na grzybobraniu...

• LightOfHope Że niby Zmierz i 50 twarzy Grzesia, Freya, czy jak mu tam było to takie arcydzieła?

• roxana112 ocenił(a) ten film na: 3

p3run Popieram, porażka totalna, to było tak straszne że nawet nie mam sił argumentować XD

• Mraucin ocenił(a) ten film na: 3

p3run To, że wyszła na impreze i wkurzyła się na chłopaka, który był zły na to, że poszła na impreze alkoholową w pierwszym dniu studiów to jakoś jeszcze przeżyłem.. ja wyłączyłem film po tym jak drugi raz się zeszmaciła... Ułożona i spokojna dziewczyna okazała się gorszą ladacznicą niż te zalkoholizowane i rozpustne panny xd Jeszcze w jaki romantyczny sposób to starali się pokazać ahh i oohh XDDD Masakra
    Nie polecam

• p3run Dość silny nacisk na antykoncepcję ,nie spieczenie się mimo popędu do stosunku i nie odbywanie go po raz pierwszy byle gdzie a potem zadręrczanie się ,świadoma rozmowa z partnerem na temat tego czy stosunek go zadowala i czy nie wyrządza mu bulu .Oraz nacisk na edukację i mimo jej pozwolenie sobie na przyjemności. Ja film polecam nawet dla starszych chociaż to film młodzieżowy. Rocznik 92

• mariolka_fasolka ocenił(a) ten film na: 4

p3run ogólnie poziom tego filmu zostawia wiele do życzenia.

• jazdowicz2666 ocenił(a) ten film na: 6

p3run I że rocznik 84 zabrał się za tak wybitne dzieło,a myślałem że tylko ja w wieku 36 l się na to pokusiłem he he.Film według mnie byłby znacznie lepszy gdyby zagrała w nim inna główna aktorka np.Chloe Grace Moretz.Patrząc tu na,Josephine Langford,miałem wrażenie jak bym oglądał film z serii,Hannah Montana.