PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810142}

After

5,2 33 078
ocen
5,2 10 1 33078
3,3 6
ocen krytyków
After
powrót do forum filmu After

co tu powiedzieć..

ocenił(a) film na 3

Jestem z rocznika 84 i współczuję nastolatkom, którzy z tego filmu mieliby cokolwiek wyciągnąć. Koszmar.

p3run

Scena dialogu Tessy i Hardina:
T: Noe jest mily
H: Och, czy to nie synonim nudny?
Film jest idealnym przykladem dwoistosci kobiecej seksualnosci: Hardin to twardy zawadiaka ktory raz dwa dostaje sie do majtek, Noe nawet nie widzial pewnie nago Tessy. A Tessa? Szara myszka, taaa, oczywiscie... Okropne czasy, film jest wyznacznikiem tego, co w rzeczywistosci pragna kobiety - w innym przypadku nie znalazlby widowni.
Nie oceniam gry aktorow, montazu czy udzwiekowienia tylko przeslanie. A jest ono smutne i koszmarne.

Mikad0

Na szczęście nie wszystkie kobiety są takie głupie, choć racja, przesłanie dla po ryju, ale to taki plaskacz małą, niepewną rączką.

ocenił(a) film na 6
p3run

Heheh rocznik 84 górą;-) rzeczywiście film nic ciekawego nie wnosi.

ocenił(a) film na 3
p3run

Jestem rocznik 94 i też nie wiem co mieliby z tego filmu wyciągnąć.

p3run

Nie uważam siebie za wymagającego oglądacza, ale ten film to tragedia nawet jak na młodzieżówkę. Wieje nudą i przewidywalnością, już nie wspominając o tych wyświechtanych tekstach Hardina.

ocenił(a) film na 5
p3run

Ale miałem ubaw!
Opowieść zaczyna się całkiem poważnie, nastoletnia dziewczyna idzie na studia, zostawia chłopaka z liceum, zaczyna nowe życie. Dodatkowo współlokatorki z akademika są powiedzmy trudne we współżyciu, nie złośliwe, nie zawistne, lecz na innym poziomie, na poziomie 'ruchawice' i na poziomie 'imprezowiczki'. To nie pomaga zahukanej i skromnej dziewczynce w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu. I wtedy nie z gruchy ni z pietruchy zjawia się on, amant niczym James Dean, przystojniak i pozer niczym Dylan z 90210, zimny jak głaz niczym wampir z jakiegoś zaćmienia. Zjawia się, niby olewa naszą bohaterkę, lecz wywołuje w niej ciekawość i niezaspokojoną potrzebę poznania go, poznania kogoś kto z pozoru nie chce być poznany…

Sam film zapowiadał się bardzo poważnie i ciekawie, niestety po pewnym wstępie zmienia się w romansidło dla nastolatek, a ja stary koń miałem z niego setną polewę! :P

ZSGifMan

To, co ja, który ma 4 z przodu, ale już powoli bliżej do 5 ma powiedzieć?Chyba sobie po prostu odpuszczę, nawet jak jest posucha na coś dobrego, to wolę już obejrzeć coś, co widziałem dawno temu, ale było dobre niż tracić czas i nerwy na jakiś szajs.
Dzięki za ostrzeżenie. pozdro!

Pyrogenus

Polecam wspomnianą przez Ciebie metodę, zamiast tracić czas na chłam lepiej puścić sobie zaufane arcydzieło. Są filmy, które oglądałam po 20 razy i mogę z chęcią obejrzeć drugie 20.

p3run

Czuję się wywołana do tablicy (jako, że jestem rocznik 84 ;) ) i z przykrością stwierdzam, że ten film to dno i wodorosty.. nie żebym była fanką "Zmierzchu" czy "50 twarzy Greya", ale fakt, że ktoś porównał te filmy to jakiś absurdalny dowcip. Emocje jak na grzybobraniu...

LightOfHope

Że niby Zmierz i 50 twarzy Grzesia, Freya, czy jak mu tam było to takie arcydzieła?

ocenił(a) film na 3
p3run

Popieram, porażka totalna, to było tak straszne że nawet nie mam sił argumentować XD

ocenił(a) film na 3
p3run

To, że wyszła na impreze i wkurzyła się na chłopaka, który był zły na to, że poszła na impreze alkoholową w pierwszym dniu studiów to jakoś jeszcze przeżyłem.. ja wyłączyłem film po tym jak drugi raz się zeszmaciła... Ułożona i spokojna dziewczyna okazała się gorszą ladacznicą niż te zalkoholizowane i rozpustne panny xd Jeszcze w jaki romantyczny sposób to starali się pokazać ahh i oohh XDDD Masakra
Nie polecam

ocenił(a) film na 7
p3run

Dość silny nacisk na antykoncepcję ,nie spieczenie się mimo popędu do stosunku i nie odbywanie go po raz pierwszy byle gdzie a potem zadręrczanie się ,świadoma rozmowa z partnerem na temat tego czy stosunek go zadowala i czy nie wyrządza mu bulu .Oraz nacisk na edukację i mimo jej pozwolenie sobie na przyjemności. Ja film polecam nawet dla starszych chociaż to film młodzieżowy. Rocznik 92

OLIN1

Wszystkim młodym polecam przestudiować słownik ortograficzny zamiast edukacji seksualnej typu C...

ocenił(a) film na 7
Shar

Nacisk na ortografie to był w podstawówce

ocenił(a) film na 4
p3run

ogólnie poziom tego filmu zostawia wiele do życzenia.

ocenił(a) film na 6
p3run

I że rocznik 84 zabrał się za tak wybitne dzieło,a myślałem że tylko ja w wieku 36 l się na to pokusiłem he he.Film według mnie byłby znacznie lepszy gdyby zagrała w nim inna główna aktorka np.Chloe Grace Moretz.Patrząc tu na,Josephine Langford,miałem wrażenie jak bym oglądał film z serii,Hannah Montana.

p3run

Co tu powiedzieć, jestem z rocznika 94 i myślę dokładnie tak samo, ja Ty. Jak widać, pewne prawdy są nieśmiertelne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones