Marnies Welt

1 godz. 25 min.
6,3 1 346
ocen
6,3 10 1346
658
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":790691,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Marnies+Welt-2018-790691/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Agent Kot
  • Jako fan pełnometrażowych filmów animowanych - czekam!! Taka bajka jest idealna po ciężkim, stresującym dniu - można się zrelaksować i dobrze bawić - w końcu, humor w bajkach jest przedni. No i często są dużo lepsze niż zwykłe komedie, przynajmniej ja mam ubaw po pachy. Agent Kot- już widzę po zwiastunie - film nie tylko dla dzieci i na szczęście bez górnego limitu wiekowego :D

  • jakub__jakubowski Ja też lubię fajne bajki, jestem już pełnoletnia a dalej oglądam Shreka lub Madagaskar. Po zwiastunie widzę, że fajna animacjia. Chyba się wybiorę.

  • jagodowamilosc ocenił(a) ten film na: 8

    julianauhu Totalnie! zgadzam się z Tobą, mogłoby się wydawać, że bajki nie są dla dorosłych. Ja jednak lubię serio czasem obejrzeć taką animację niż amerykańską komedię romantyczną.

  • jagodowamilosc Bo akurat amerykańskie są płytkie robione przez debili dla debili

  • julianauhu Mnie ciekawi co moja kotka robi jak mnie nie ma w domu. Może to tajna agentka, nie zdziwiłbym się. Przelecę się na film, może dostrzegę jakies cechy w mojej Muki a osobiscie też lubię bajki.