PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159818}
6,5 187
ocen
6,5 10 1 187
Aileen Wuornos: The Selling of a Serial Killer
powrót do forum filmu Aileen Wuornos: The Selling of a Serial Killer

wie ktoś gdzie obejrzeć???????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????/

DoktorLejdo

Wersja z polskimi napisami jest na Netflixie, a że miesiąc można oglądać za darmo, warto pewnie spróbować ;)

pogodno_2

Dzięki z fartem.

DoktorLejdo

Dla dokumentów Netflixa warto pewnie zrobić wszelkie cudeńka ;) Niewielka ich część trafia do sieci, niestety. Zawsze się muszę ostro naszukać, a i tak, wciąż kilka-kilkanaście czeka na cud ;)

pogodno_2

Sporo filmów będzie trafiało do Netflixa mówi się że Martin Scorsese ma zrobić film gdzie dystrybutorem ma być Netflix więc będzie ciekawie.

DoktorLejdo

Tak, słyszałam. Oliver Stone też robi takie miki, m.in ze stacją Showtime ("The Putin Interviews"). Ale i bez topowych nazwisk, są takie dokumenty, że buty spadają. Obejrzałam dotąd tylko kilka z nich, ale mam nadzieję, ze "zaliczę" całą moją listę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones