PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014264}
5,2 27 761
ocen
5,2 10 1 27761
4,2 23
oceny krytyków
Akademia pana Kleksa
powrót do forum filmu Akademia pana Kleksa

Naczytałem i nasłuchałem się złych opinii na temat tego filmu… na początku sam go obejrzałem bo uznałem ze strach go dzieciom pokazać ale chciałem wyrobić sobie własna opinie i ewentualnie potwierdzić te złe opinie. W sumie nie spodziewałem się, ze to może być dobry film. Po obejrzeniu nie miałem wątpliwości. Film mi się spodobał. Pokazałem dzieciom i dzieciom tez się bardzo spodobał. Dobry, sensowny, nowoczesny, fajny film dla dzieci. Bardzo dobrze, ze zrobili inny film, nowy, na czasie. Wszystko tu jest fajne. Oczywiście o gustach się nie dyskutuje. Jest inny niż wersja z lat 80’ i inspirowany książka a nie jej odzwierciedleniem ale co z tego. Wizja ciekawa, niektóre wątki pokazane na nowo maja nowa i inna glebie, np piosenka Alberta albo wiersz na wyspach Bergamutach. Film zrobiony porządnie, z wieloma przesłaniami i z humorem. Gratulacje dla twórców. Polecam serdecznie, można do niego wracac. Porządne kino familijne. Cieszę się, ze jest zrobiony tak aby nadawał się na export i życzę sukcesu międzynarodowego. Czekam na druga cześć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones