PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601282}

Akademia wampirów

Vampire Academy
5,7 24 845
ocen
5,7 10 1 24845
Akademia wampirów
powrót do forum filmu Akademia wampirów

Dlaczego tytuł brzmi Vampire Academy: Blood Sisters? Bo nie czaje czemu "siostry krwi", to już mogli co bardziej w stylu "duchowe siostry"(też nie brzmi za bardzo) Po prostu po co dodali w tytule te "Siostry krwi"?

ocenił(a) film na 6
balletka21

może dlatego, że twórcy mają nadzieję zekranizować wszystkie 6 części a każda z nich ma podtytuł oprócz właśnie pierwszej ;) a siostry krwi wzięły się pewnie stąd, że film będzie o wampirach a co za tym idzie krew... tak się domyślam ;)

ocenił(a) film na 2
more_than_a_woman

to już mogli tak jak w książce w I tomie bez podtytułu ;d

ocenił(a) film na 6
balletka21

to mi chyba bardziej przeszkadza, że zamiast Ralfa jest Ray...

ocenił(a) film na 5
balletka21

Moim zdaniem chodzi o relację jaka łączy Lisę i Rosę... W pewien sposób ich działanie przypomina relacje siostrzane, a szczególnie dzięki więzi, która pozwala Rose na czytanie Lisy myśli :)

ocenił(a) film na 6
Bianca06

może autorce postu chodzi o to, że ta więź nie ma nic wspólnego z krwią /mimo, że film jest o wampirach/

ocenił(a) film na 5
more_than_a_woman

to by było trochę dziwne by nie wspominać o krwi :D, bo na pierwszych strona książki jest wzmianka o krwi, kiedy to Rose karmi Lisę :D

ocenił(a) film na 6
Bianca06

ale ta ich więź nie wynika z picia przez Lissę krwi Rose...

ocenił(a) film na 5
more_than_a_woman

wiem, wiem :) ale mimo wszystko krew odgrywa tutaj znaczną rolę :)

ocenił(a) film na 6
Bianca06

owszem, ale nie w przypadku relacji Rose-Lissa :)

ocenił(a) film na 2
more_than_a_woman

Właśnie o to mi chodzi. Sądzę, że bezsensu tak nazwali, bo to ma niewiele wspólnego.

ocenił(a) film na 6
balletka21

twórcy filmu poszli na łatwiznę, odbiorca słyszy krew i od razu myśli: wampiry :)

ocenił(a) film na 3
balletka21

poszukaj sb w necie, był wywiad z autorką książki dlaczego taki właśnie jest podtytuł a nie inny

ocenił(a) film na 6
balletka21

ja się zastanawiam czy film będzie mieć polski tytuł....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones