PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601282}

Akademia wampirów

Vampire Academy
5,7 24 839
ocen
5,7 10 1 24839
Akademia wampirów
powrót do forum filmu Akademia wampirów

Oficjalnie potwierdzili, że nie nakręcą drugiej części z powodu braku wystarczającej ilości funduszy.
Jednak trochę szkoda, bo wszystko jeszcze mogło się rozkręcić.

ocenił(a) film na 6
Cherry_Z

ale lipa...

Cherry_Z

A gdzie to przeczytałaś? Na stronie vampireacademy.fan-strefa.pl piszą że jeszcze nie chcą się poddać.

ocenił(a) film na 4
RoseB

Fani nie chcą się poddać, ale co z tego? O ile pamiętam, z tą zbiórką pieniędzy było tak, że nawet 1/4 kwoty się nie uzbierała ;)

Cherry_Z

Ja czytałam, że to nie fani nie chcą się poddać, tylko producent. Wejdź na stronę vampireacademy.fan-strefa.pl i wejdź na stronę trzecią. Tam jest jego wypowiedź. ;D

ocenił(a) film na 4
RoseB

Trzymam kciuki, ale nic nie poradzę, że jestem raczej pesymistką w tego typu sprawach. Zbyt wiele razy się na podobnych zapewnieniach przejechałam :P Niemniej jednak mam nadzieję, że coś tam zdziałają, bo moim zdaniem „W szponach mrozu” ma bardziej dynamiczną akcję niż „Akademia wampirów”, która - jak wiadomo - była takim wstępem do całej historii, więc myślę, że nakręcenie dwójki wyszłoby im na dobre ;)

ocenił(a) film na 6
Cherry_Z

spiep**yli jedynkę to powinno im się dać szansę na dwójkę...

ocenił(a) film na 1
more_than_a_woman

po takiej jedynce, nie poszłabym do kima na dwójkę...

ocenił(a) film na 6
elloe88

miałam na myśli to, że na jedną jedyną szansę zasługują chociażby dla sprawdzenia/upewnienia czy aby na pewno się (nie) nadają do ekranizowania tej sagi ;)

ocenił(a) film na 1
more_than_a_woman

ale nieważne czy dwójka byłaby dobra, jeśli jedynka zraziła chętnych którzy chcieliby zobaczyć całą sagę. Jeśli toś uważa ze np obsada była do dupy to nie będą chcieli tego oglądać

elloe88

No właśnie nie czytałam książek, a film mi się bardzo spodobał, ale z takimi fanami, którzy jeżdżą po nim jak po starej kobyle, to ja się nie dziwię, że nie chcą robić następnych części. Przecież fanbase jest ostoją takich produkcji.
Mnie tam film do książek zachęcił, a dużo bym dała, by jeszcze raz zobaczyć Danilę Kozlovskyego w tej roli, bardzo spodobała mi się postać Dimitriego :)

ocenił(a) film na 10
Dziwna_Ja

Mi też Dimitri i Rose są super <3

ocenił(a) film na 1
more_than_a_woman

Myślenie nie boli ;)

Kto normalny da kolejne miliony komuś kto właśnie spalił 10 milionów dolarów?

ocenił(a) film na 6
Dealric

i po co ta złośliwość.....

ocenił(a) film na 1
more_than_a_woman

Szczerość

ocenił(a) film na 6
Dealric

szczerość byłaby bez pierwszego zdania

ocenił(a) film na 1
more_than_a_woman

Nie. Przykro, że prawda boli, ale jak pomyślisz w końcu to zrozumiesz ;)

ocenił(a) film na 6
Dealric

nie, nie boli, bo to Twoja prawda :) jesteś jednym z wielu lubiących prowokowanie konfliktów na forum i za każdym razem jesteś przekonany o swojej racji

Cherry_Z

Wiem i rozumiem;D
W wielu rzeczach też jestem pesymistką;D
Ale tu trzymam kciuki;D

ocenił(a) film na 1
Cherry_Z

Po takiej porażce finansownej dziw, że ktokolwiek pomyślał, że ktoś będzie chętny opłacić sequel

Cherry_Z

I bardzo dobrze, że nie będzie! Aż smutno mi było oglądać pierwszą część, a sama myśl o drugiej ekranizacji napawała mnie zgrozą. Przynajmniej jednej postaci nie zniszczyli, bo nie było go w jedynce.

ocenił(a) film na 6
Aniuleks

ale przyznaj, że jesteś chociaż troszkę ciekawa jak by wykreowano w filmie postać Adriana ;>

more_than_a_woman

Właśnie tu mam dylemat: niby z jednej strony chciałabym zobaczyć jakiego aktora wybraliby do roli Adriana i jakby sobie on poradził, ale z drugiej po tym kogo wybrali do roli Dymitra to nie chce wiedzieć kto mógłby być Adrianem.

Dlatego wolę zostać jednak przy mojej wyobraźni ;)

ocenił(a) film na 5
Aniuleks

Zgodzę się z Tobą. W mojej skromnej opinii zmasakrowali również Christiana (mój ulubiony bohater) chociaż nie az w takim okrutnym stopniu jak towarzysza Bielikova ;_; A tyle się czekało na ekranizację...

KeThA

Christian faktycznie był beznadziejny, ale do Dymitra nic nie mam.uważam że dobrze ten aktor pasuje. Nie wiem czemu wszyscy się tak czepiają go. A co do Adriana, to jakoś nie potrafię sobie wyobrazić kto mógłby go zagrać.

ocenił(a) film na 5
Oskajg

Czepiają się, ponieważ Dymitr to ten taki ideał, rozumiesz, z nutką tajemniczości, taki porywający. A ten aktor, przynajmniej jak dla mnie, tej nutki właśnie nie miał.

KeThA

Jeżeli o mnie chodzi, to ten filmowy Dymitr jest okej :)

ocenił(a) film na 1
Oskajg

dla mnie w książce Dymitr jest Bogiem, a jak patrze na tego aktora to myślę " Boże dopomóż!!"

ocenił(a) film na 7
elloe88

Wypowiedziano na głos (napisano) moje myśli! Ale powiem szczerze, że mam wielki sentyment do całej serii i z chęcią obejrzałabym "W szponach mrozu", gdyby takowa ekranizacja powstała. Ja sama oceniłam akurat wysoko Akademie właśnie ze względu na\ wyjątkową sympatię do książki.

ocenił(a) film na 8
asia94a

to tak jak i ja ,szkoda

KeThA

koleś zawalił Christiana, jak mialby nie zawalic Jace'a? załkowicie w niego nie wierze w Shadowhunters.

ocenił(a) film na 5
guga_buzka

Przynajmniej zostanie nam jeszcze Will i Adrian :>

chioniaaa

OMG NAJLEPSI I NAJULUBIEŃSI,oby pozostali nietknięci <3

guga_buzka

A Will to skąd ;>

m_a_c_88

Pisałam że Dominic Sherwood gra teraz w Shadowhunters. Will jest z Diabelskich maszyn :) Jeśli jeszcze nie czytałaś, to TID to perełka Cassandry Clare. [ Chociaż wszyscy znają Dary anioła, bo od nich zaczęła pisać]

guga_buzka

Aha, dzięki. Mam od dawna ściągnięte i czekają cierpliwie na dysku, ale jakoś nie umiem się zebrać do przeczytania. Chyba wpierw powinnam skończyć Dary, jednak utknęłam w połowie piątej części i coś nie mogę ruszyć dalej.

m_a_c_88

no coś ty piąta część jest moja ulubiona bo JONATHAN :D

ocenił(a) film na 8
Cherry_Z

Hej wiesz może gdzie mogę znaleźć ebooka tej serii ?? Film mnie zaciekawił ale nie mogę nigdzie znaleźć książki :(

ocenił(a) film na 4
Tindela

Napisz na priv'a, mogę wysłać Ci wszystkie sześć części e-mailem ;)

ocenił(a) film na 8
Cherry_Z

Pisze mi że nie mogę wysłać do ciebie wiadomości :( ale możesz napisać do mnie mój mail to marzena 58 u @ interia . pl

ocenił(a) film na 8
Cherry_Z

a ja też mogłabym poprosić tego ebooka;> mebojaczuk@gmail.com

ocenił(a) film na 8
Cherry_Z

Ja też bym prosiła jeżeli można- paulinaj1@onet.eu :)

ocenił(a) film na 6
Cherry_Z

Ja również poproszę :)
patrycja200o@wp.pl

ocenił(a) film na 10
Cherry_Z

jeżeli możesz to mi również wyślij
upatrycja@poczta.onet.pl
z góry dziękuje :)

Cherry_Z

jeśli można również bym przeczytała.
sqeti @ onet . pl

Cherry_Z

Ja również bym bardzo bardzo poprosiła:) sylwia. br 1 @ wp. pl

Cherry_Z

Cherry_z czy mogła bym również prosić Cię od Ebooki?
Mam za sobą pierwsze 4 części przeczytane ale nie mogę nigdzie dopaść 5 i 6 a aż korci.

Co do Dimy uważam, że aktor dobrany trafnie, chociażby z urody ale też i gra nawet nawet xD ale jak to mówią co gusta to gusta. xD

mail: kenuua @ gmail. com

ocenił(a) film na 8
Cherry_Z

jakbyś mogła i mi przesłać :) maedirl@gmail.com

majorek2525

polecam wszystkie książki z serii po 10 zł na STRONIE WYDAwNICTWA nk.com.pl/

Cherry_Z

mogłabyś mi też wysłać proszę? mail: kolorowy cukierek 7 @ gmail. com (bez spacji) jakbyś mi wysłała to zgóry dziękuję :)

Cherry_Z

a mogłabym spytać gdzie oglądałaś film? szukałam ale nic nie znalazłam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones