Aladdin

1 godz. 30 min.
7,4 61 988
ocen
7,4 10 61988
3 266
chce zobaczyć
7,0 5
ocen krytyków
{"rate":7.0,"count":5}
{"type":"film","id":3789,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Aladdin-1992-3789/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Aladyn
  • Vaksi ocenił(a) ten film na: 9

Tak mi właśnie przyszło na myśl że te dwa czarne charaktery są bardzo do siebie podobne, co myślicie?

• LOLs ocenił(a) ten film na: 9

Vaksi Myslę, że w filmach dla dzieci portrety bohaterów nie mogą być zbyt skomplikowane, żeby nie utrudniać odbioru, dlatego dobre i złe charaktery są do siebie podobne w różnych filmach :)

• a_guminiak ocenił(a) ten film na: 10

Vaksi z tego co sie orientuje animował obie postacie ten sam gość... kreska jednego animatora to może być odpowiedź na twoje pytanie:)

• Jasmine_93 ocenił(a) ten film na: 8

Vaksi Nie dostrzegam podobieństwa!

• Munkustrap ocenił(a) ten film na: 10

Vaksi Zgadzam się z tym stwierdzeniem. Te postacie było bardzo podobne z wyglądu jak dla mnie, poza tym emanowało z nich prawdziwe zło. A Jaffar skojarzył mi się jeszcze z postacią Rasputina, tak samo jak on Jaffar przymilał się i udawał oddanego służącego, a naprawdę był całkiem inny ;)

• sobol1237 ocenił(a) ten film na: 9

Vaksi jednak skaza duzo lepszy on sam wszystko obmyslil a jaffarowi malpka podala plan jak na tacy

• sobol1237 papuga.

• rusekolsztyn ocenił(a) ten film na: 10

sobol1237 Ale po części Skazie też podano plan na tacy jak Banzai powiedział do niego " A co mieliśmy zrobić - zabić Mufasę?"