PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3789}

Aladyn

Aladdin
7,4 65 493
oceny
7,4 10 1 65493
7,3 11
ocen krytyków
Aladyn
powrót do forum filmu Aladyn

Jaffar a Skaza

ocenił(a) film na 9

Tak mi właśnie przyszło na myśl że te dwa czarne charaktery są bardzo do siebie podobne, co myślicie?

ocenił(a) film na 9
Vaksi

Myslę, że w filmach dla dzieci portrety bohaterów nie mogą być zbyt skomplikowane, żeby nie utrudniać odbioru, dlatego dobre i złe charaktery są do siebie podobne w różnych filmach :)

ocenił(a) film na 10
Vaksi

z tego co sie orientuje animował obie postacie ten sam gość... kreska jednego animatora to może być odpowiedź na twoje pytanie:)

ocenił(a) film na 8
Vaksi

Nie dostrzegam podobieństwa!

ocenił(a) film na 10
Vaksi

Zgadzam się z tym stwierdzeniem. Te postacie było bardzo podobne z wyglądu jak dla mnie, poza tym emanowało z nich prawdziwe zło. A Jaffar skojarzył mi się jeszcze z postacią Rasputina, tak samo jak on Jaffar przymilał się i udawał oddanego służącego, a naprawdę był całkiem inny ;)

ocenił(a) film na 9
Vaksi

jednak skaza duzo lepszy on sam wszystko obmyslil a jaffarowi malpka podala plan jak na tacy

sobol1237

papuga.

ocenił(a) film na 10
sobol1237

Ale po części Skazie też podano plan na tacy jak Banzai powiedział do niego " A co mieliśmy zrobić - zabić Mufasę?"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones