PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465818}

Alicja w Krainie Czarów

Alice in Wonderland
7,1 367 665
ocen
7,1 10 1 367665
5,3 33
oceny krytyków
Alicja w Krainie Czarów
powrót do forum filmu Alicja w Krainie Czarów

Phantasmagoria - http://www.filmweb.pl/f298286/Phantasmagoria++The+Visions+of+Lewis+Carroll,2008

W krótkich odstępach czasu wyjdą dwa filmy oparte na Alicji w Krainie Czarów. Z tego co można wyczytać z informacji na temat fabuły, film Mansona bedzie raczej opierał się na przedstawieniu psychiki Lewisa Carolla wizjami pod postacią przygód Alicji a Burton chyba skupi się na samym przeniesieniu książki L.C. oczywiście w swój specyficzny sposób. Ciekawe jest również to, że MM przekonywał Johnnego Deppa do zagrania w jego filmie (po wypiciu kilku głębszych jak krążą ploty :P) a Depp przeciez ma zagrać u Burtona w "Alicji..." Szalonego Kapelusznika :). Zastanawiam się co by wyszło jakby wszyscy panowie współpracowali razem co im się zresztą w przeszłości zdażało. Niewiem po co założyłem ten temat :D Wypowiadajcie się czy Wy widzicie w tym coś interesującego. Pozdr

ocenił(a) film na 8
kodzak89

Byłoby jeszcze zabawnie jakby filmy się wzajemnie uzupełniały i Burton wprowadziłby postaci, o których wspomni się u Mansona i na odwrót. xD
Disney może nie byłby zachwycony, ale ja raczej tak. :)
No i oczywiście gdyby w obu wystąpił Depp... :)

ocenił(a) film na 8
Khaosth

P.S. Czy biorąc pod uwagę familijny charakter filmów Disneya i charakter teledysków i postaci Mansona, nie lepiej dyskutowac TAM http://www.filmweb.pl/topic/887949/%22Alice+in+Wonderland%22+vs+%22Phantasmagori a%22+Mansona+a+Johnny+Depp.html ?

ocenił(a) film na 3
kodzak89

Manson niech do Alicji wg Burtona nie włazi z butami. Lubię jego różne konwencje, ale w tym to by tylko napsuł. Burtn sobie poradzi ze swoim filmem, a Manson niech zostanie i wyżyje się w swoim tworze;]

ocenił(a) film na 7
kodzak89

ja mam nadzieje ze bedzie to skrzyzowanie alicji i batmana 1. mroczny swiat bajkowych postaci, powykrzywiane lokacje, pelne krwiozerczych potworkow. mmmmmmmm tak horror to bylby niezly :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones