PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862992}
6,0 1 432
oceny
6,0 10 1 1432
Aline. Głos miłości
powrót do forum filmu Aline. Głos miłości

Jakby wszystko spoko, ale dlaczego nie mogli wziąć 12-latki do grania 12-letniej Aline, tylko grała ją 50-latka? Zupełnie tego nie rozumiem i przez dłuższy moment filmu miałam wielkie WTF. Te starania wokół tego z innymi aktorkami, kiedy grała sceny tyłem, pomniejszanie je pośród innych bohaterów, odmładzanie.
Nie jest to dla mnie jasne i myślałam, że może odnajdę jakiś głębszy sens tego, ale niestety :D

ocenił(a) film na 6
emiksowa

Tak, zabieg dość kuriozalny. Oglądałem i nie wierzyłem, że realizacyjnie poszli na taką bzdurę, no chyba, że aktorka-reżyserka ma jakąś obsesję na swoim punkcie (wygląda dobrze jak na swój wiek, ale rolę nastolatki mógł odgrywać ktoś inny).

ocenił(a) film na 6
Minister Zdrowia

Oczywiście, że ma! Nie pierwszy raz występuje w roli jednocześnie reżyserki, scenarzystki, głównej aktorki i producentki filmu. Tu i tak wyszło jej to wszystko najlepiej spośród dotychczas podejmowanych prób... Chociaż dla mnie też te początkowe sceny z jej udziałem były groteskowo przegięte i na granicy akceptowalności, to jednak ostatecznie ten film okazał się całkiem udany. Na pewno lepszy niż film "Céline" sprzed kilku już lat...

emiksowa

Ja i tak widzę mamę Mikołajka i tyle ;) :D

migdal_5

Mnie też się tą rolą wryła w głowę ;)
Ale bardziej widziałam w niej Majkę Jeżowską a to jeszcze gorzej :-D

ocenił(a) film na 8
emiksowa

Celina jako dziecko wg niektórych nie zachwycała urodą (o ile można o dzieciach powiedzieć, że są brzydkie). Na zdjęciach sprzed lat mocno to widać. Myślę, że twórcy filmu chcieli ten fakt wyraziście pokazać - jak brzydkie kaczątko, z którego na końcu wyrasta piękny łabędź.

ocenił(a) film na 3
emiksowa

Wygląda to koszmarnie, a jej brzydkie ryło nie pomaga

Analny_Wojownik

Hehe, bardzo nieładnie tak mówić, ale obśmiałam się jak dziecko :-)

ocenił(a) film na 7
emiksowa

dokładnie. i to nawet bliżej jej do 60-tki. Początek wyglądał komicznie i groteskowo jak z jakiejś horroro-komedii jak były zbliżenia na twarz. Poza tym całkiem przyjemny film.

ocenił(a) film na 8
emiksowa

Mnie się film podobał, ale wolałabym prawdziwa biografie zamiast inspiracji skoro i tak film korzystał z twórczości i dość wiernie oddal życiorys Celine. Może chodzi o to, że biografie z prawdziwego zdarzenia robi się po śmierci artysty? Nie czytałam wywiadów wiec nie znam zamysłu twórczyni filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones