PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873545}

Ambulans

Ambulance
5,6 10 043
oceny
5,6 10 1 10043
4,5 17
ocen krytyków
Ambulans
powrót do forum filmu Ambulans

- Bracie, potrzebuje pożyczki. Żona choruje. - Okradłem wcześniej 36 banków, ale akurat jestem spłukany. - No to smuteczek. - Nie, no gdzie smuteczek? Za pięć minut jadę o/ebać 37. bank. Wchodzisz w to? Nie znasz planu, to pewnie podpucha, na akcje jedzie z nami debil w klapkach, ale co może się nie udać? - No to wchodzę

Tylko_w_szpilkach

dobrze, ze policjanci pamietali aby czasami w opony nie strzelac ani zadnej kolczatki nie wystawiac bo jeszcze by unieruchomili karetke

ocenił(a) film na 3
Tylko_w_szpilkach

do Gatunek filmu, powinno byc jeszcze dopisane Fantasy

ocenił(a) film na 6
Tylko_w_szpilkach

-Will nie napadał na banki, wolał zaciągnąć się do wojska żeby nie iść w ślady brata
- Kiedy Will przyjeżdża do Danny'ego prosić go o pożyczkę i okazuje sie, że ten za 5 min jedzie obrobić kolejny bank to przyznaje, że mnie również to rozbawiło, ale wyglądało na to, że czekał na Willa bo chciał wywrzeć na nim presję
- Kapitan policji mówił wyraźnie, że nie mogą rozstawiać żadnych kolczatek ani próbować ich zatrzymać siłą bo w karetce jest ranny policjant. Kiedy wydawało im sie, że policjant nie żyje to przecież chcieli ich ostrzelać.

ocenił(a) film na 4
Kinomaniak127

Uwaga o kolczatkach nie moja, choć wszyscy w wątku mają moja twarz :/ przynajmniej ja mam ten błąd.

ocenił(a) film na 3
Tylko_w_szpilkach

Ty to się znasz na kinie no no.. Powinnaś obejrzeć Stary movie to miałabyś pole do popisu. Mogłabyś dodać 50 komentarzy na własny post z idiotyzmami które są w filmie. Niesamowite jak wyłapałaś te głupotki. Brawo brawo brawo. Cieszę się, że mogłem przeczytać Twoje uwagi i dzięki temu zrozumieć, że film Baya to nie film Bergmana.

ocenił(a) film na 6
Tylko_w_szpilkach

Ten film to nic innego jak zlepek poprzednich filmòw tego reżysera.Michael Bay chyba sie skończył i nic nowego i odkrywczego w kinie nie pokaże.Za dużo głupot w tym filmie i zdecydowanie za dużo ujęć z drona plus Jake Gyllenhaal ktòry był w swojej roli nieco irytujący.Połowa policji LA zamiast unierochomić ambulans na trasie,woli sćigać go przez pòł miasta narażając tym niewinnych cywili i generując mase zniszczeń.

ocenił(a) film na 7
Kesler_2

"Ten film to nic innego jak zlepek poprzednich filmòw tego reżysera.Michael Bay chyba sie skończył" jeśli tak że ten film to zlepek to chętnie obejrze

ROBERTHUNT

Co ty mówisz? Że to napletek poprzednich filmów Bajowskich?

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_gggggggg

Raczej "serek" spod tego napletka XD Serdecznie Witam nowego uzytkownika filmwebu :)

ROBERTHUNT

Co ty bredzisz, masz demencję Robercie? Przecież walczy ze sobą od lat.

ROBERTHUNT

Facet wpada do salonu tatuażu i mówi cienkim głosem:
- Proszę mi wytatuować na p e n

ROBERTHUNT

Facet wpada do salonu tatuażu i mówi cienkim głosem:
- Proszę mi wytatuować na penisie takie piękne czerwone Ferrari dla mojej dziewczyny.
- Dla Pana dziewczyny?
- Tak, dla mojej dziewczyny.
- Na pewno dla dziewczyny?
- No dobra, dla chłopaka.
- To wie Pan co? Zrobimy Ferrari, ale proponuję mu dorobić takie wielkie koła, jak od traktora ...
- A niby po co?
- Na wypadek, gdyby się w gównie zakopał.

ocenił(a) film na 6
Tylko_w_szpilkach

Piękne podsumowanie :D

ocenił(a) film na 2
Tylko_w_szpilkach

Obejrzałem 40 minut i sprawdziłem ile zostało jeszcze. Jak mi wyskoczyło że jeszcze półtorej godziny to podziękowałem. Niedorzeczne bzdury! W holiłódzie myślą, że ludzie są idiotami i że jak dodają realizmu do filmu, to go zepsują!

ocenił(a) film na 8
Tylko_w_szpilkach

źle interpretujesz filM . Coś w stylu John Q . Koleś szuka wsparcia nie ma nikogo . Okazało się ,że jedyną metodą na zarobienie szybko pieniędzy jest pomoc jego brata ,który w tym czasie będzie napadał na bank . To ,że napad na 36/37 bank nie oznacza ,że ma multum pieniędzy . To zorganizowana akcja każdy chce zarobić tak jak to było przy wyścigu gdzie pomogli mu pod mostem . Oni też chcieli zarobić więc połowa $$ należała do nich 16/8mln $ . PS kobieta na filMIE musi ładnie wyglądać , więc szczegół taki jak nie zapięcie włosów jest taki sam jak zmiana rękawiczek przy operacji . Druga rzecz zauważyłaś/liście ,że Cam Thompson ratowniczka pod koniec filMU oddaje torbę pieniędzy i przykrywa kocem dla matki potrzebującej na operacje . Lecz w torbie JEJ co przekazał Will Sharp znajduje się jeszcze więcej ?? Ona dała tylko część tej kwoty która była potrzebna na operację resztę zostawiła dla Siebie . Gdy pod koniec filMU z torbą wypchaną $$ spotyka swojego kolegę . Z uśmiechem . Pamiętajmy ,że to narkomanka była :)

Haic

Will włożył tylko jedną paczkę pieniędzy do torby Cam.

ocenił(a) film na 8
andaluzja90

możliwe , już nie pamiętam tego filMU . Też mogłem pominąć/gafę zrobić . Proszę o wybaczenie :)

ocenił(a) film na 6
Haic

Paczka była jedna, nic sobie nie wzięła.
A z zapięciem włosów to raczej inny podtekst był. W filmie używają spinki do włosów do zatamowania krwawienia. Gdyby jej nie miała, to pacjent by się wykrwawił.

Tylko_w_szpilkach

Wiadomo, że czarni są genetycznie uczciwi i jedynie biali bracia albo/i choroba żony zmuszają ich do zostanie gangsterami. ;)) Film z kategorii baśniowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones