PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31416}

Amelia

Le fabuleux destin d'Amélie Poulain
7,5 266 683
oceny
7,5 10 1 266683
7,5 38
ocen krytyków
Amelia
powrót do forum filmu Amelia

ale kupa

użytkownik usunięty

dzijzus..gorszego i chyba dluzszego shitu w zyciu nie widzialem. wspaniala historia o jakims swirze co wybiera porwane zdjecia ze smietnika i jeszcze wiekszej niedorozwinietej dziewusze. po obejzeniu mialem mysli samobojcze poprostu.

ocenił(a) film na 10

Jednak film nie pozostawia nikogo obojętnym, to też ważne. Ten użytkownik np. poświęcił swój trud i czas żeby się zarejestrować w serwisie specjalnie po to żeby dać Amelii jedną gwiazdkę. A teraz pewnie delektuje się arcydziełami kina z Van Dammem lub Seagalem.

ocenił(a) film na 8
Shimeck

dokładnie :D

użytkownik usunięty
Shimeck

sluchaj miszczu ;) nie delektuje sie kinem z van dammem czy segalem bo to w ogromnej wiekszosci kicha..lubie dobre kino w przeciwienstwie do ciebie jak sadze ( dales 10/10 takiemu czemus jak shaolin soccer buhaha :)))) ) pozdro kinomaniaku exspercie :)

ocenił(a) film na 10

Nie powinienem się zniżać do twojego poziomu "miszczu", ale ktoś kto założył konto tylko po żeby ocenić jeden film, na jedną gwiazdkę, powinien mieć zakaz wypowiadania się na jakikolwiek temat. Może oceń trochę więcej filmów, żebyśmy mogli poznać twoje preferencje. Pochwal się co ty oceniasz najwyżej, chyba że się wstydzisz. A dla twojej informacji, "Shaolin..." to dla wielu jest rozrywka przez duże "R".

użytkownik usunięty
Shimeck

miszczu napisalem dla jaj buraku a dobrych filmow widzialem pewnie wiecej od ciebie wiec jestem w temacie, nie bede ocenial bo mi sie nie chce marnowac czasu na wypisywanie tu piredol. zrobilem wyjatek tylko dla tego gowna czyli tej calej amelii :) wiec jak juz nie chcesz sie znizac to siem nie znizaj...bede musial z tym jakos zyc :)

użytkownik usunięty
Shimeck

hejo, ale widze ze kolega sie jednak ciutke zna na rzeczy ...dales henkowi portierowi i wladcom pierscieni 1/10 ...ok spox moze jeszcze beda z ciebie ludzie :D

użytkownik usunięty

Władca pierścieni to najlepsza trylogia jaka powstała :d

użytkownik usunięty

a myslalem ze trylogia sienkiewicza jest najlepsza :d

użytkownik usunięty

To źle myślałeś ;d

użytkownik usunięty

a moze to ty tylko myslisz ze myslisz :d

użytkownik usunięty

Ja myślę że nawet nie umiesz uargumentować tego że "Władca pierścieni" to shit!
Z pozerami nie będę dyskutował :)
Pozdrawiam!

użytkownik usunięty

to moze ty uargumentuj ze to nie shit...( ja bede mial wtedy mniej pisania i wyjdzie na twoje ;) ) sorki ze tak mi sie zeszlo z odpowiedzia, ale musialem sie zastanowic co napisac :D . pozdro

użytkownik usunięty

Spoko :)

ocenił(a) film na 8
Shimeck

Oj poco sie unosic.... chyba uleciał z ciebie specyficzny nastrój jaki sie doznaje po obejrzeniu tego filmu

co do Van Damma i Seagala
sa to specyficzni aktorzy grajacy prawie zawsze tak samo (Van Damme) i zawsze tak samo ( Segal)
u Segala nic nie moge wypatrzec...
zato filmy takie jak Quest i Krwawy Sport to juz klasyka wiec wara od tego
A umiejętnosci pokazane przez Van Damma nie jednego wróciły na lepsza ścieżke życia

mnie też męczył ten film, zmęczył mnie po prostu, może i aktorsko gra była ok, ale co z tego skoro mnie nudził i takich filmów jest od groma. może to nei jest głupkowata komedyjka amerykańska, ale znowu też bez przesady - nie powala. zdecydowanie wolę lepsze filmy,a Odrej była piekielnie irytująca.

użytkownik usunięty
Eryniae

zgadzam sie, wlasnie nuda to chyba najwieksza wada tego filmu. nie mam pojecia co ludzie w nim widza i czym sie tak zachwycaja. sa chyba setki lepszych filmow od tego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones