PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31416}

Amelia

Le fabuleux destin d'Amélie Poulain
7,5 266 778
ocen
7,5 10 1 266778
7,5 38
ocen krytyków
Amelia
powrót do forum filmu Amelia

dziwny ten film , nie można zrozumieć ...

użytkownik usunięty
Mychaaa

nie martw sie...skoro nie rozumiesz tego shitu to onacza ze jestes normalna i zdrowa osoba...bo w tym filmie nie ma co rozumiec ;)

ocenił(a) film na 8

wow, znieczulone i wyprane z emocji i własnych myśli pokolenie się odezwało (reakcja na denną krytykę, a nie negatywną ocenę samą w sobie).

ocenił(a) film na 8

Kolego chyba nie do końca wiesz co mówisz. Film jest świetny. Tu nie ma co rozumieć , większość rzeczy trzeba tu poczuć i utożsamić się z bohaterką.

ocenił(a) film na 10
Mychaaa

A co tu jest rozumieć. Trzeba raczej poczuć.

użytkownik usunięty
Mychaaa

To, że Ty nie rozumiesz danego filmu nie oznacza, że "nie można zrozumieć". Z resztą niewiele jest tu do rozumienia, bo "Amelia" do wybitnie trudnych produkcji nie należy (co nie umniejsza jej wartości).

użytkownik usunięty
Mychaaa

Fanka high school musicalu - typowy bezmozg , ten komentarz tylko to potwierdza

ocenił(a) film na 10

Dokładnie. Zobaczyłam posta, weszłam na konto a tam aż mnie oczy zabolały od widoku tych "superprodukcji" Disneya w ulubionych.
Żeby oceniać filmy i się na ich temat wypowiadać trzeba mieć choć minimalną wiedzę o kinematografii i środkach filmowych. Więc droga Mycho myślę, że powinnaś od czasu do czasu sięgnąć po bardziej ambitny repertuar. Dobrze ci to zrobi a na pewno nie zaboli.

ocenił(a) film na 8
Mychaaa

Nie wiem co jest tutaj tak wielce trudnego do rozumienia. Albo film do kogoś dotrze, albo nie, ale na pewno nie jest jakiś niezrozumiały czy coś. Jest po prostu inny, dlatego większości się nie podoba.

ocenił(a) film na 10
Horny

oj, przecież fani Montany, HSM, Biebera, oceniający współczesne "dzieła" filmowe Disney'a z udziałem Cyrus i całą resztą na 10/10 lepiej znają się na kinie od nas, prostaczków zachwycających się taką "Amelią" właśnie!

ocenił(a) film na 8
tfutfu

Większości lubi proste, banalne filmy o miłości. Bo takie typu "Amelia" to dno, a dlaczego? bo zmuszają do jakiś refleksji i przemyśleń, a przecież myślenie w tych czasach jest takim trudnym zajęciem, nieprawdaż? -.- ja rozumiem, że komuś może się film nie podobać, ale, żeby od razu twierdzić, że jest niezrozumiały ..

ocenił(a) film na 9
Horny

jeśli to miała być ironia, to słaba

ocenił(a) film na 8
klamkazapadla

raczej stwierdzenie, o ironii tu nie myślałam.

ocenił(a) film na 9
Mychaaa

Może potrzebujesz czasu? A może nigdy do Ciebie nie przemówi, bo jest dość specyficzny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones