PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=457102}
3,3 1 284
oceny
3,3 10 1 1284
American High School
powrót do forum filmu American High School

Co to za szajs?!

ocenił(a) film na 1

Tego się nie da oglądać! Totalny szajs! Obejrzałem ok 300 tytułów i nigdy nie wstawiłem 1/10 bo zawsze było w tych filmach coś wartościowego, a w tym?! Nic! Zero! DNO! Jest to jedyny film tego "scenarzysty" i "reżysera"- DZIĘKI BOGU! Jak Martin Klebba mógł w tym zagrać? Jak mógł zrobić z siebie takiego kretyna? To jest niesamowicie pusty film- zmuszałem się do obejrzenia go, bo pierwsze 5min mnie przeraziło. To smutne jaki szajs można zrobić. Wojna żeńsko-męska ma ocenę 3,5- ten film 3,4 --> dlaczego polskie filmy są tak krytykowane? Wojna żeńsko-męska jest nie do porównania lepsze! Chciałem spędzić miło wieczór z fajnym filmem- pocieszam się tylko tym, że ja zrobiłbym coś lepszego i wcale sobie nie pochlebiam -.- rzecz jasna nie polecam go nikomu -.-

ocenił(a) film na 1
SymXio

Boże, w ogóle nie wiem o co w tym filmie chodzi. Jest żałosny, strata pieniędzy i czasu, nie tylko producentów, ale też mojego. Nigdy nie dawałam jedynki przez wzgląd na pracę ekipy, ale tego nie dało ocenić się wyżej. Albo może po prostu nie dorosłam do tak "ambitnego" kina. Ja nawet nie dotrwałam do końca tej żenady...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones