PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593914}
6,8 137 889
ocen
6,8 10 1 137889
6,0 15
ocen krytyków
American Pie: Zjazd absolwentów
powrót do forum filmu American Pie: Zjazd absolwentów

American Pie to już ikona. Reunion doskonale zwieńcza całą serię. Widać, że został
stworzony dla fanów, którzy pamiętają lata 90. Wiele smaczków, wspominek. Praktycznie
wszystkie postacie ze starej gwardii się pojawiają. Szkoda tylko, że Sherminatora tak mało
było :D ale nieśmiertelny motyw terminatora pozostał :)

Pawuloniasty

O tak , ta część była po prostu BOSKA! :D

ocenił(a) film na 5
Pawuloniasty

Nie oszukujmy się. Film oprócz trzech scen mało zabawny. Z aktorów tylko Stifler dawał radę. Niestety nie da się po trzynastu latach zrobić tego tak dobrze i autentycznie żeby zadowolić widza. Czasu nie oszukasz, to co było nie wróci. Dla mnie ten film jest bardziej żałosny niż zabawny.

ocenił(a) film na 8
magikaok44

Spoko, Twoja opinia i masz do niej prawo. Ja jednak śmiałem się zdecydowanie wiecej niż trzy razy :)

ocenił(a) film na 7
Pawuloniasty

Ja też śmiałem się zdecydowanie więcej niż trzy razy. Ale najbardziej podobało mi się to, że po tak słabych filmach jak "Naga Mila", "Dom Beta" i "Księga Miłości' ten film uratował serię "American Pie"

Wiencor

Reunion idealnie zwieńcza serię , moim zdaniem 1,2,3,8 to cztery filmy które możemy nazwać tytułem American Pie. 4,5,6,7 to totalne dno jedne z najgorszych filmów jakie w życiu widziałem...
Ale 8 naprawdę dobra aż smutno że się skończyła , może kontynuacja np. zjazd w 2013 roku z tymi samymi bohaterami ;p albo wieczór kawalerski Stiflera/Fincha/Ozza ... Ja bym oglądał nawet 5 następnych części zachowanych w formule 1,2,3,8

ocenił(a) film na 7
Daragox

Ja natomiast chciałbym, żeby jeszcze nakręcili "American Pie' za jakieś 20 lat, gdzie wszyscy bohaterowie byliby już po pięćdziesiątce. Ale i to nie przeszkadzałoby Stiflerowi w podrywaniu lasek i dalej rozbawiałby nas swoją spontanicznością. Jak to było w "American Reunion", gdzie "narobił" do skrzynki z piwem tych chłopaków co go wcześniej ochlapali. '

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones