PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593914}
6,8 137 889
ocen
6,8 10 1 137889
6,0 15
ocen krytyków
American Pie: Zjazd absolwentów
powrót do forum filmu American Pie: Zjazd absolwentów

A ja nie mam ani jednej bo mieszkam na wsi 22km od miasta, i na tej wsi wszystkie jak są to pozajmowane, wszystko to wina mojego starego, gdybym mieszkal w miescie pewnie bym mial laske, mój stary sie wyprowadzil na wies 20lat temu i to w dodatku do badziewnego mieszkania , i pociągi nie dojezdzaja do mnie i nuda i co? tak mnie zalatwil stary.

ocenił(a) film na 8
Werzysta

Stary , zajebista historia. ;)
A laski są to racja.

mateuszrw97

czesc ciesze sie ze polubiłeś mnie, szkoda ze nie jesteś laską, nigdy nie miałem laski i nie mam i wydaje mi sie ze nie bede mial, kiedys nawet byłem celowo w klubie i nic sie nie trafiło, myslalem ze w klubie sie cos znajdzie, ale zrozumialem prawde , kilka godzin tylko modliłem sie o powrót do domu, dupki były tylko i skakali i głośna muzyka i jeszcze pili .

ocenił(a) film na 8
Werzysta

Eee wiesz że to co napisałem to sarkazm i do tego nie chciał bym być laską a szczególnie twoją. Nie musisz nam opowiadać swojej historii w klubie i nigdzie indziej.
Mam nadzieje że wiesz co to sarkazm.

ocenił(a) film na 7
Werzysta

ciesz się, że masz internet niewdzięczny gówniarzu

quba00

ciesze sie i jestem wdzieczny, ale żal mi dupe ściska po prostu

ocenił(a) film na 6
Werzysta

Co za gamoń.

ocenił(a) film na 10
Werzysta

Skazany na dziewictwo :P

ocenił(a) film na 6
AdamsV

A pierwsza część "American pie"
Szarlotka:D

ocenił(a) film na 7
rafi_6

Byleby kremiku z klejem nie pomylił :>

ocenił(a) film na 7
Werzysta

Wyżyjesz się na studiach ;)

ocenił(a) film na 10
Tenenit

albo na polu..

użytkownik usunięty
Werzysta

Filmweb nie jest od pogawędek z życia prywatnego, Boże... chyba ci się strona internetowa pomyliła. Zresztą nawet jeśli nie, oczekujesz na masowe współczucie czy co? Wiele osób pracy nie ma, domu, dopadły ich naprawdę straszne choroby... a ty ubolewasz żeś żadnej dziewuchy nia zaliczył. No panie, co nas to obchodzi? Chcesz się wyżyć to gdzie indziej! Ciesz się tym co posiadasz, świat się knie kręci wokoło ciebie. Ogarnij to w końcu.

Werzysta

To na rower i jazda na miasto, leniu.

ocenił(a) film na 9
Werzysta

Siedzę w domu, nie mam laski, winię za to ojca. Co za koleś xD Rusz się gdzieś a nie siedzisz na tyłku, bo pewnie tak jest.

ocenił(a) film na 8
Werzysta

To jest typowy troll a wy sie dajecie wkrecac;p

ocenił(a) film na 7
Werzysta

Lubie taki "trolowanie" przynajmniej,można się uśmiechnąć ;)

Werzysta

Idź do Rozmów w toku, tam ci laskę znajdą i może jeszcze zapłacą za szczere wyznania:D

ocenił(a) film na 7
Werzysta

Zawsze możesz "popakować" w szarlotkę.

ocenił(a) film na 7
Werzysta

Niezły trolling, przynajmniej zabawny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones