PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593914}
6,8 137 889
ocen
6,8 10 1 137889
6,0 15
ocen krytyków
American Pie: Zjazd absolwentów
powrót do forum filmu American Pie: Zjazd absolwentów

Szok

ocenił(a) film na 4

Żeby American Pie miał ocenę powyżej 7 , to bardzo dobre filmy , które oglądałam mają niższe oceny . Po prostu jestem zszokowana!!!

ocenił(a) film na 7
Filmowiec04

Nie wiem jak inni, ale ja komedie oceniam według trochę innych kryteriów, nie doszukuję się w nich wybitnej gry aktorskiej, genialnych scen i scenariusza, ani nie czepiam się detali, lecz głównie chodzi mi o to jak dla mnie jest ona zabawna, a że uśmiech towarzyszył mi przez większość filmu, toteż taka, a nie inna ocena ode mnie.

ocenił(a) film na 7
Patrykon

no właśnie każdy gatunek filmu ocenia się inaczej. Obowiązuje inny schemat.

ocenił(a) film na 5
vergin8

Święta prawda, ale większość o tym zupełnie zapomina.

ocenił(a) film na 10
Filmowiec04

nie ma co sie dziwic, film wyszedł świetnie. Mieli dobre pomysły jak na squel i to nie pierwszy, nie był naciągany ja nie zalowalem ani jednej sekundy tego filmu

MassGrzywa

Nie ma się dziwić większość ludzi którzy oglądali pierwszą część są już dorośli i inaczej patrzą na ten film :)

Ladybaby

Zgadzam się z Tobą. Inaczej się patrzy na ten film niż na pierwszą część 13 lat temu, tak samo z oceną filmu. Jeśli o mnie chodzi to pozostał sentyment do aktorów z pierwszej części dlatego bardzo się cieszę że w tej też byli wszyscy razem ( nawet Nadia była kilkadziesiąt sekund - ach te ciało :) ). Pozdrawiam.

Cenreno

Pierwsza część niezapomniana oglądało się kiedyś dlatego młodsi pewnie kompletnie nie docenią zjazdu absolwentów , Dla mnie ta paczka kumpli z tego filmu to jedna z najlepszych filmowych Stifler to mistrz :D ciesze się że wszyscy aktorzy zagrali z pierwszej cześci nawet Nadia była postać ważna heheheh :D Ja również pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones