PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593914}
6,8 137 889
ocen
6,8 10 1 137889
6,0 15
ocen krytyków
American Pie: Zjazd absolwentów
powrót do forum filmu American Pie: Zjazd absolwentów

Film super- jak zwykle teksty Stifflera wymiatają, ale ogólnie ma się świadomość, że tamte czasy
nie wrócą i że wszystko kiedyś się kończy- liceum, beztroska... na szczęście niektóre przyjaźnie
trwają długi czas... to idiotyczne, że tak się przywiązałam do tej serii. :)

ocenił(a) film na 9
Niedzisiejsza_Emily

zdecydowanie tak;)

ocenił(a) film na 7
artek18181

Mam wrażenie, że większość która oglądała pierwsze częsci poczuła nostalgię... Słyszałeś coś o tym, że mają kręcić kolejną część?

ocenił(a) film na 7
Niedzisiejsza_Emily

Sledzę serie od pierwszej czesci , czegos brakowało ale wg mnie 8/10 za ten klimat

ocenił(a) film na 8
reurion

Dobry... szkoda tylko, że muza gorsza niż w pierwszych trzech częściach...

ocenił(a) film na 7
Niedzisiejsza_Emily

Jasne, pierwsze część była naj.... a w tej, przez akcję z pokrywką padłam ze śmiechu. Myślałam, że AP mnie już nie zaskoczy niczym a jednak!!

ocenił(a) film na 7
anonimqa

Daj spokój! :D Zatkało mnie to, gdy oglądałam film:)

Niedzisiejsza_Emily

Mnie się trochę smutno zrobiło, bo doskonale pamiętam, jak oglądałem pierwszą i drugą część zaraz po premierze, a to przecież od jedynki minęło już 14 lat :(

ocenił(a) film na 9
Niedzisiejsza_Emily

racja,swietna seria,podobno maja powstac kolejne czesci i to z orginalna obsada takze jest na co czekac.

ocenił(a) film na 7
damianho15

Wiem, też o tym słyszałam :) Nie mogę się doczekac, mówi się, że kolejne części są zwkle gorsze, ale ta mnie nie zawiodła, więc wierzę, że kolejna będzie też świetna :)

ocenił(a) film na 8
Niedzisiejsza_Emily

i te zdjęcia przy napisach końcowych aż się łezka w oku kręci od mnie 9/10 za stare czasy ;-)

ocenił(a) film na 8
jasiu9208

P.S Mama Finch to było dobre ;-D

ocenił(a) film na 9
Niedzisiejsza_Emily

Heh,mam taki sam sentyment do tej serii,jak Ty.Kiedy główni bohaterowie,chodzili do liceum,chodziłem i ja,kiedy pierwszą część puszczali w kinach,poszliśmy z naszą paczką z liceum na seans...to już tyle lat minęło.Gdzie podziały się tamte wspaniałe czasy...
Teraz paczki już nie ma.Pozostają tylko wspomnienia pięknej młodości,i kilka zakurzonych zdjęć.
Nie.Wiesz,w tym nie ma nic idiotycznego,raczej przygnębiającego.
A co następnych części z oryginalną obsadą-po stokroć jestem za,jednak nie szybciej niż za ok.5 lat.Tak aby na przykład scenariusz opowiadał o spotkaniu już 40 latków.
Pozdrawiam :)

expo2000

ojj mi się na końcu łza zakręciła Pamietam jeszcze jak wyszła pierwsza część to były czasy , naprawdę fajna komedia , chłopacy z American Pie to jedna z moich ulubionych paczek kumpli z filmów :D

ocenił(a) film na 9
Ladybaby

Żebyś wiedziała :)),lata '90-czuję do nich ogromny sentyment, i to nie tylko ze względów osobistych,ale również ze względu na jakość kultury masowej (tutaj odnoszę się głównie do muzyki),która była,moim zdaniem,kilka klas wyżej niż współczesna :)

"...chłopacy z American Pie to jedna z moich ulubionych paczek kumpli z filmów :D "
Jak i również z moich :)

Niedzisiejsza_Emily

Ja również myślałam, że to głupie przywiązać się do takiej komedii, ale cieszę się, że nie jestem sama :) I również poczułam żal i smutek, że te beztroskie lata kiedyś miną. Dla mnie to nie byle jaka komedia, trzeba ją obejrzeć i daje do myślenia :)

ocenił(a) film na 7
reggaex3

Też tak uważam. Powstał jakiś stereotyp, że ten film to durnota, a moim zdaniem jednak czegoś uczy :)

ocenił(a) film na 8
Niedzisiejsza_Emily

Tak zeby sobie powspominać. ;)
Kawałek z Reunion :)
Enjoy: https://www.youtube.com/watch?v=bHgA_jQ8eZw

ocenił(a) film na 10
Niedzisiejsza_Emily

trafilas w samo sedno... ten film ma wielkie znaczenie sentymentalne. chyba kazdy teskni za tym co bylo kiedys :) pierwsze imprezy, przyjaznie, milosci, szkoda ze nie mozna juz tego powtorzyc

ocenił(a) film na 9
Niedzisiejsza_Emily

I to jak ! kurczełkę

ocenił(a) film na 6
Niedzisiejsza_Emily

Widzę wszyscy się zgadzają co do filmu że jest zajebisty. Jak włączałam ten film to myslałam że nie będzie on za ciekawy bo wszystkie inne części były takie sobie . Ale kurde jak obejrzałam do końca to stwierdziłam że był tam może świński humor , ale też był trochę wzruszający te ich spotkanie po 10 latach i przysięga ze będą się spotykać co roku no cudo wręcz . Faktycznie fajnie jest powspominać dawne czasy ze starymi znajomymi tylko że nie zawsze tak jak w tym filmie się to udaje . Pozdrowienia :D

ocenił(a) film na 7
Niedzisiejsza_Emily

Ja też przywiązałam się do serii - gdy wyszła pierwsza część byłam w LO. Pamiętam, że klasa równoległa wkręciła swoją wychowawczynię i pojechali na ten film ze szkoły - nie muszę dodawać jaką minę miała wychowawczyni na filmie :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones