PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593914}
6,8 137 885
ocen
6,8 10 1 137885
6,0 15
ocen krytyków
American Pie: Zjazd absolwentów
powrót do forum filmu American Pie: Zjazd absolwentów

wrócili klimatem do pierwszych częsci bo te ostatnie to była zenada

ocenił(a) film na 7
ryba16

Dokładnie tak. Właściwie przez cały seans byłem co najmniej uśmiechnięty od ucha do ucha, nie mówiąc o częstym, szczerym głośnym śmiechu. :D

ryba16

Zgadzam się z tobą. Długo wyczekiwałem na ten film i się nie zawiodłem. Rzadko chodzę na komedie do kina, przeszkadza mi ten rechot publiczności ;/ ale się przemogłem. Rozumiem pośmiać się z czegoś śmiesznego, ale bez przesadny -_- Wracając do meritum to rzeczywiście wcześniejsze kontynuacje były dużymi porażkami. Nie rozumiem dlaczego zrezygnowali z głównych bohaterów. Widocznie chcieli przyoszczędzić na budżecie. Jednak odbiło im sie to na frekwencji w kinach. Tak wiec dla fanów serii polecam pierwsze trzy części i tą :)
Z żalem to napisze, ale nie chciałbym żeby robili następnej części. Trzeba widzieć w którym monecie skończyć, a ten jest idealny.

ocenił(a) film na 7
Pilaff

prawda była taka że oryginalna seria zatrzymała sie na Weselu, a potem stworzono spin offy nawiązujące do oryginałów, zresztą ich poziom nie powinien dziwić bo powstały docelowo na DVD. Sam film jest tym na co oczekiwałem i nie zawiodłem się na nim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones