PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=148187}
7,4 269
ocen
7,4 10 1 269
Amerykański film: Jak powstawał Północny Zachód
powrót do forum filmu Amerykański film: Jak powstawał Północny Zachód

Warto!

ocenił(a) film na 10

Szkoda że tak mało ludzi zna tę genialną produkcje. Sam przyznam się że wpadlem na ten film dopiero po recenzji Jamesa Rolfe'a z Cinemassacre.com Jest to film o jednym z tych ludzi zbyt dobrych na liceum, by je ukonczyc. Z pozoru kolejny "ziomek" żłopiący po 4 piwka dziennie, mający 2 dzieci do tego mieszkający z matką, okazuje sie pełnym pasji i inspiracji rezyserem który dąży do spelnienia swojego najskrytszego marzenia. Jest to szczery i skromny film o zyciu... Do tego jak to ujął wyżej wymieniony James Rolfe - "most quotable film ever"

Naprawde warto - 9/10

ludwisiu

film rewelacyjny, z barku czasu oglądałem na raty. Nie wiem czy bym usiedział 1,5 h, ale pod koniec stwierdzasz ze to był jednak dobry film... na tyle dobry że założyłem tutaj konto:P. podoba mi się jak ci bohaterowie wydają sie takimi beztroskimi chłopaczkami, a okazuje się że mają też swoją historię. Polecam tez inne filmy o robieniu filmów które poleca Rolf.

ocenił(a) film na 7
ludwisiu

ja też tutaj trafiłem ze względu na Rolfe'a. Sam film mi się może nie nie podobał, co po prostu ten zaścianek Ameryki mnie nie przyciągnął. Ale pokazuje technicznie jak się robi film, z jakimi problemami się boryka, jak je omija jest świetny. No i to "It's allright, it's okaaaay! Jesus told me soooo"! :)

ocenił(a) film na 8
ludwisiu

Ano warto, warto. Świetny film.

ludwisiu

Też trafiłem tutaj dzięki filmowi Jamesa Rolfea.

ludwisiu

Gdzie mógłbym go obejrzeć?

skipi92

jest na gryzoniu

Amarone

w sensie gdzie...? nie mogę znaleźć:( podasz link?:)

skipi92

tu sie nie podaje linkow, bo blokuja, no na chommixie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones