PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33523}

Amerykański ninja 2

American Ninja 2: The Confrontation
5,7 4 500
ocen
5,7 10 1 4500
Amerykański ninja 2
powrót do forum filmu Amerykański ninja 2

wielokrotnie oglądałam pierwsza jak i drugą część Amerykańskiego ninji, ale w drugiej części było cos, co mnie szczegolnie zaskoczyło. Pofatygowalam sie na you tube i tam odtworzylam sobie dokladnie pewien fragment filmu, a mianowicie sam początek jak joe i jackson rozmawiaja z kapitanem : http://www.youtube.com/watch?v=1M-M55seJr0&feature=related , i teraz, może mi ktos wyjasnic, dlaczego z biura kapitana nie wychodzi michael dudikoff tylko jakis inny aktor, bo jesli faktycznie wzrok mnie nie myli, to jest to dziwny moment na dublera

joan0602

Ty faktycznie, ale żeś wykrył, ja zazwyczaj nie zwracam uwagi na takie rzeczy.
Na 100% nie jest to Dudikoff, ale dlaczego to nie był Michael to pojęcia nie mam.

Z tą całą sceną dziwna sprawa bo zauważ że podczas ich wychodzenia z pokoju pierwszy idzie jackson a po wyjściu już pierwszy jest tym razem prawdziwy Dudikoff.

ocenił(a) film na 10
cyborg.vandamme

Zauważyłem to już bardzo dawno temu, nawet umieściłem na filmwebie ciekawostkę na ten temat dotyczącą tego filmu. Szczerze powiem, że nie mam pojęcia po co nakręcili taka scenę z dublerem.

cyborg.vandamme

wykryła jak już coś;) faktycznie niby taka zwyczajna scena nic nadzyczajnego a tu wkrada sie jakis dubler nie wiadomo po co, pierwszy raz sie spotkalam z taka "wpadka" dlatego mnie tak zaciekawila, no bo jednak co innego sceny kaskaderskie

joan0602

Przepraszam nie chciałem urazić, musiałem nie dopatrzyć.

ocenił(a) film na 2
joan0602

Heh też to zauważyłem. Jakaś dziwna facjata.

shamar

Mnie to aż raziło po oczach i też musiałem sobie cofnąć ten kawałek.

ocenił(a) film na 2
bennyhillshow

Uroki uważnego oglądania po latach - starych filmów ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones