Amonit

Ammonite

2020 2 godz.
6,5 426
ocen
6,5 10 426
3 595
chce zobaczyć
{"type":"film","id":835514,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ammonite-2020-835514/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Amonit
 • Wyczuwam, że to będzie robiona na siłę kolejna propaganda wiadomej ideologii jakiej pełno we współczesnym kinie. Oczywiście parę nominacji czy nagród dostanie bo jakżeby inaczej. No chyba, że się BLM zbulwersuje bo w zwiastunie tylko białych widzę a to przecież w dzisiejszych czasach najgorsza zbrodnia.

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • Korgan_ Jaka ideologia? XD

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • obserwator_filmweb ocenił(a) ten film na: 8

  Korgan_ Przedstawiłeś taki opis swojej osoby, za która się nie płacze jak wpadnie pod samochód. Dalej, płyną z tego korzyści...mniej tak debilnych przemyśleń jak wyzej przedstawiony w przestrzeni publiczej.

 • obserwator_filmweb Wow, ale mi napisałeś. Szacun dla twojej inteligencji :)

 • Korgan_ Od paru lat cisnie sie z watkiem lgbt, kroluje w tym Netflix. Kiedys nie bylo natloku tego wiec był spokoj, pozniej dopiero zaczelo to sprawiać zgrzyt i od tego czasu tez niespecjalnie mam chęć ogladac filmy o podlozu homoseksualnym. Po prostu mnie to nie kręci. W tym filmie jednak jest aktorka ktora b. doceniam i druga, Ronan - którą lubię; wiec byc moze sprobuje obejrzec mimo wszystko. Ale rozumiem, ze ktos moze nie miec chęci oglądać. Ps. swoja droga wiem, ze zdarzaja sie filmy gdzie trzeba przyznac nagrodę niekoniecznie za role, za fabule, scenografie, rezyserię, ale dlatego, zeby byc politycznie poprawnym (lgbt, rasizm i co tam jeszcze).

 • Korgan_ Czy naprawdę, aby zachęcić do oglądania filmu trzeba odwoływać się do najprymitywniejszych ludzkich odruchów ?

  Bez seksu, a już tym bardziej zakazanego, zboczonego, nie ma naprawdę dobrego filmu ? Widownia jest aż tak Prostacka ???

  Czy aby np. biografia filmowa Marii Konopnickiej była atrakcyjna, Polak musi koniecznie zaakcentować że była ona (jak to "zbadał" naukowiec po 2000 r.) "Wyznawczynią Poetki Safony"?

  Co kolejne ? : melodramaty, komedie, horrory, familijne, fantasy, Sciente fiction, dla ludzi o "Postępowej orientacji seksualnej" (słowa prof. Andrzeja Essena)

  Jan Nowicki powiedział kiedyś:

  "Dobrego Aktora poznasz nie po tym, co zagrał, ale również po tym czego Nie Zagrał"

  A chodzi tutaj nie tyle o pieniądze, co: pamięć u Potomnych, Nieśmiertelność

  Zły wybór może zniszczyć aktora na zawsze. Najlepszy tego przykład Malcolm McDowell i ten nieszczęsny 'Caligula" (1979)
  Parę lat przed tym gniotem zagrał on przekonująco w dramacie wojennym "Asy Przestworzy "(1977): zimnego, ale nie pozbawionego (jak się okazało) uczuć wyższych, Drania.... Którego można zrozumieć, polubić.
  To jest PIĘKNE - warte trwałej pamięci
  (dlaczego nie poszedł tą drogą ?)

  Żeby nikt nie zamierzał mnie ukrzyżować:

  Nie mam nic przeciwko Lesbijkom, Gejom, Biseksom !!!
  Razi mnie bardzo współczesna "moda" filmowa... Nie Moje "Klimaty"... Po Prostu

  P.S.

  Potwierdzam słowa yuflov:
  Kate i Saoirse kiepski lesbijski duet .
  Powinni zatrudnić "zawiadowczynie XXX". Jeżeli liczyli na większe zyski...

  Janczar