PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835514}

Amonit

Ammonite
6,2 6 118
ocen
6,2 10 1 6118
5,3 9
ocen krytyków
Amonit
powrót do forum filmu Amonit

Wątpię w sukces.

ocenił(a) film na 5

Wyczuwam, że to będzie robiona na siłę kolejna propaganda wiadomej ideologii jakiej pełno we współczesnym kinie. Oczywiście parę nominacji czy nagród dostanie bo jakżeby inaczej. No chyba, że się BLM zbulwersuje bo w zwiastunie tylko białych widzę a to przecież w dzisiejszych czasach najgorsza zbrodnia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Korgan_

Jaka ideologia? XD

ocenił(a) film na 6
Anna_95

Ten gość nigdy nie zawodzi. Uwielbiam czytać jego komentarze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Korgan_

Przedstawiłeś taki opis swojej osoby, za która się nie płacze jak wpadnie pod samochód. Dalej, płyną z tego korzyści...mniej tak debilnych przemyśleń jak wyzej przedstawiony w przestrzeni publiczej.

ocenił(a) film na 5
obserwator_filmweb

Wow, ale mi napisałeś. Szacun dla twojej inteligencji :)

Korgan_

Od paru lat cisnie sie z watkiem lgbt, kroluje w tym Netflix. Kiedys nie bylo natloku tego wiec był spokoj, pozniej dopiero zaczelo to sprawiać zgrzyt i od tego czasu tez niespecjalnie mam chęć ogladac filmy o podlozu homoseksualnym. Po prostu mnie to nie kręci. W tym filmie jednak jest aktorka ktora b. doceniam i druga, Ronan - którą lubię; wiec byc moze sprobuje obejrzec mimo wszystko. Ale rozumiem, ze ktos moze nie miec chęci oglądać. Ps. swoja droga wiem, ze zdarzaja sie filmy gdzie trzeba przyznac nagrodę niekoniecznie za role, za fabule, scenografie, rezyserię, ale dlatego, zeby byc politycznie poprawnym (lgbt, rasizm i co tam jeszcze).

ocenił(a) film na 7
qzka

To nie chodzi o to zeby wciskac komus na sile watki LGBT. Tylko zeby NORMALIZOWAC fakt, ze sa ludzie ktorzy kochaja osoby tej samej plci i nie ma w tym nic zlego. Nie wszyscy na tym swiecie sa heteroseksualni czy to sie komus podoba czy nie. Bylo i jest wciaz duzo dyskryminacji. Nie musimy ogladac czegos co nam sie nie podoba ale ta chora retoryka " promowanie LGBT' juz mi uszami wychodzi. Jak ktos jest heteroseksualny to zaden film ani parada tego nie zmieni. Przestancie ludzie w koncu zagladac innym do lozka i zajmijcie sie wlasnym zyciem seksualnym.

Korgan_

Czy naprawdę, aby zachęcić do oglądania filmu trzeba odwoływać się do najprymitywniejszych ludzkich odruchów ?

Bez seksu, a już tym bardziej zakazanego, zboczonego, nie ma naprawdę dobrego filmu ? Widownia jest aż tak Prostacka ???

Czy aby np. biografia filmowa Marii Konopnickiej była atrakcyjna, Polak musi koniecznie zaakcentować że była ona (jak to "zbadał" naukowiec po 2000 r.) "Wyznawczynią Poetki Safony"?

Co kolejne ? : melodramaty, komedie, horrory, familijne, fantasy, Sciente fiction, dla ludzi o "Postępowej orientacji seksualnej" (słowa prof. Andrzeja Essena)

Jan Nowicki powiedział kiedyś:

"Dobrego Aktora poznasz nie po tym, co zagrał, ale również po tym czego Nie Zagrał"

A chodzi tutaj nie tyle o pieniądze, co: pamięć u Potomnych, Nieśmiertelność

Zły wybór może zniszczyć aktora na zawsze. Najlepszy tego przykład Malcolm McDowell i ten nieszczęsny 'Caligula" (1979)
Parę lat przed tym gniotem zagrał on przekonująco w dramacie wojennym "Asy Przestworzy "(1977): zimnego, ale nie pozbawionego (jak się okazało) uczuć wyższych, Drania.... Którego można zrozumieć, polubić.
To jest PIĘKNE - warte trwałej pamięci
(dlaczego nie poszedł tą drogą ?)

Żeby nikt nie zamierzał mnie ukrzyżować:

Nie mam nic przeciwko Lesbijkom, Gejom, Biseksom !!!
Razi mnie bardzo współczesna "moda" filmowa... Nie Moje "Klimaty"... Po Prostu

P.S.

Potwierdzam słowa yuflov:
Kate i Saoirse kiepski lesbijski duet .
Powinni zatrudnić "zawiadowczynie XXX". Jeżeli liczyli na większe zyski...

Janczar

Korgan_

Oho, kolejny homofob. Tak jak napisał kolega obserwator_filmweb wyżej, nikt za takimi by nie płakał, a wręcz się cieszył. :)

ocenił(a) film na 5
Radek_Traczyk

Cioteczko, przyznam nawet, że dumny homofob :)

Korgan_

No normalnie, jest się z czego chwalić ;)

ocenił(a) film na 5
Radek_Traczyk

Mówi się "czym chwalić"

Korgan_

Skoro są filmy z wątkami heteroromantycznymi to czemu miałoby nie być ich w wersji homo? Twórcy mają prawo robić filmy o tym o czym chcą, jakąś cenzurę chcecie wprowadzić? Jak ci się nie podoba to nie oglądaj, nie wszystko na świecie musi być robione pod ciebie, serio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones