PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246413}
7,4 19 509
ocen
7,4 10 1 19509
6,6 5
ocen krytyków
Angel A
powrót do forum filmu Angel-A

Warto zobaczyć, naprawdę piękny film:) Ciekawa fabuła, czasami bardzo zabawny:)

ocenił(a) film na 10
Super_Predator

zdecydowanie moj ulubiony film :) poltoragodzinna dawka optymizmu :)

ocenił(a) film na 10
Super_Predator

O tak. Film jest naprawdę ekstra. Zrobiony w sposób zupełnie niestandardowy oddający niesamowity klimat. Niesamowita sceneria oraz gra aktorów. Historia niebanalna. Ten film to sztuka. Przyciąga do siebie czymś zupełnie innym. Bohater w bardzo dobry sposób przedstawia swoją beznadzejną sytację. Cały czas ironizuje, podśmiewa się sam z siebie i całej sytuacji do okoła, a kiedy chce ze sobą skończyć nie wiadomo skąd zwala się na niego dwumetrowa laska dając mu nadzieję. Świadomie daję 10 i bynajmniej nie jest to nota na wyrost

ocenił(a) film na 9
Super_Predator

Magiczny i naprawdę świetnie zrobiony, nota: rewelacyjny. Brakowało mi tylko jednego, moim zdaniem nie udało się pomiędzy głównymi bohaterami stworzyć napięcia, nuty pożądania, jakoś ie pasował mi ten aktor do zjawiskowo pieknej modelki. Nie czułam żadnego napięcia ani emocji w końcowej scenie w wodzie, reżyserowi nie udało się wzbudzić moim zdaniem w widzu silnych przeżyć.

ocenił(a) film na 10
Super_Predator

Przyłączam się do wszystkich wypowiedzi. Zauważcie że taśma czarno-biała też fajnie komponuje sie w całość :) Sądzę że film w kolorze nie miałby juz takiego klimatu. Do filmu często wracam kiedy chce poprawić sobie humor - polecam wszystkim :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones