PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246413}
7,4 19 515
ocen
7,4 10 1 19515
6,6 5
ocen krytyków
Angel A
powrót do forum filmu Angel-A

Po 13-tej dzielnicy, kolejnych częściach Taxi, Yamakasi oraz drugiej - zatrważająco beznadziejnej - części Transportera, zaszufladkowałem Bessona jako efekciarza i ambasadora francuskiego kiczu. Dziś jednak zobaczyłem Angela-A i chcąc zachować resztki przyzwoitości, muszę odszczekać wszystkie obelgi pod jego adresem. Film jest moim zdaniem po prostu niezły... No dobra - film jest dobry :) Jest inny, pełen treści, interesujący, wciąga i zapada w pamięci. Polecam.

ocenił(a) film na 9
Adamo_2

Besson nie reżyserował tych filmów, był tylko ich producentem, więc nie można go winić że tak wyglądaja. Poza tym musi chłopak z czegoś życ.
Filmy pod którymi podpisuje się jako reżyser są naprawdę dobre.

p4trykx

Wiem, że był ich producentem, ale jako producent miał znaczący wpływ na ich kształt o czym może świadczyć fakt, że wszystkie są 'na jedno kopyto'. Dlatego pomimo, że ich nie reżyserował, uważam że jest za nie odpowiedzialny.

ocenił(a) film na 9
Adamo_2

ja sobie to tłumaczę tak że musi z czegoś żyć i zarabiać pieniądze na filmy które reżyseruje
Nie wiem jak to jest z tym wpływem na ostateczny efekt, choć masz racje że wszystkie są podobne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones